ВІТАЛІЙ САЧКО ДОЛАЄ КВАЛІФІКАЦІЮ НА ЧЕЛЕНДЖЕРІ В ЧЕХІЇ. Решта результатів за 1 травня:

ВІТАЛІЙ САЧКО ДОЛАЄ КВАЛІФІКАЦІЮ НА ЧЕЛЕНДЖЕРІ В ЧЕХІЇ

У понеділок в столиці Чехії Празі стартував грунтовий турнір серії Challenger. У змаганні бере участь Віталій Сачко (№268 ATP). Вчора українець, хоч і не без проблем, все ж переміг тенісиста з Нідерландів Макса Хаукеса (№303 ATP) - 4:6, 6:4, 7:5.

У вирішальній третій партії суперники раз по раз обмінювались брейками. Деякий час нідерландський тенісист був попереду у рахунку 3:1, 4:2. Однак у вирішальний момент шальки терезів хитнулись в бік українця.

Сьогодні Сачко проведе перший матч в основі. Суперником українця буде чех Віт Копржіва (№166 ATP).

ІГА СВЬОНТЕК ЧВЕРТЬФІНАЛІСТКА ТУРНІРУ В МАДРИДІ

У Мадриді триває грунтовий турнір WTA 1000. У понеділок визначились всі учасники чвертьфінальної стадії змагань. Серед них перша ракетка світу Іга Свьонтек. Полька у трьох сетах переграла тенісистку з ерефії Єкатеріну Александрову (№17 WTA) - 6:4, 6:7(3), 6:3. Поєдинок тривав 2 години і 27 хвилин.

Зазначимо, у другому сеті Іга вела з брейком та примудрилась програти свою подачу за рахунку 5:3. У десятому геймі полька не реалізувала матчбол на подачі суперниці.

Загалом це була третя зустріч тенісисток. Мінімальна перевага на боці Свьонтек.

У середу лідерка світового рейтингу проведе зустріч ¼ фіналу проти хорватки Петри Мартіч (№33 WTA).

Решта результатів за 1 травня:

WTA 1000. ⅛ фіналу. Самсонова Л. (№18 WTA) - Бегу І. (№35 WTA) - 4:6, 4:6. Шериф М. (№59 WTA) - Мертенс Е. (№29 WTA) - 6:4, 0:6, 6:4. Андреєва М. (№194 WTA) - Сабаленка А. (№2 WTA) - 3:6, 1:6. Кудерметова В. (№13 WTA) - Касаткіна Д. (№8 WTA) - 7:5, 1:6, 7:6(2). Бадоса Хільберт П. (№42 WTA) - Саккарі М. (№9 WTA) - 4:6, 4:6. Крейчікова Б. (№12 WTA) - Мартіч П. (№33 WTA) - 3:6, 6:7(1). Пегула Дж. (№3 WTA) - Тревізан М. (№20 WTA) - 6:3, 2:6, 6:3.