Відомі всі чвертьфіналістки Чарльстона. Колишній “принц грунту” вперше за півроку зіграє у чвертьфіналі турніру серії ATP.

Відомі всі чвертьфіналістки Чарльстона

У Чарльстоні триває грунтовий турнір серії WTA 500. Вчора були зіграні матчі третього кола.

Впевнено подолала черговий раунд Паула Бадоса Хільберт (№33 WTA). Іспанка не залишила жодних шансів росіянці Діані Шнайдер (№95 WTA) - 6:1, 6:3.

Зіграє у ¼ фіналу кривдниця Лесі Цуренко Онс Жабер (на фото; №5 WTA). Тенісистка з Тунісу у двох сетах довела свою перевагу над американкою Керолайн Доулхайд (№172 WTA) - 6:3, 7:5.

Хоч і не без труднощів третє коло подолала перша сіяна Джессіка Пегула. Американка у трьох сетах переграла румунку Іріну-Камелію Бегу (№37 WTA) - 7:5, 4:6, 6:4.

Зауважимо серед вісімки кращих, яка продовжить боротьбу за титул, лише одна несіяна тенісистка.

¼ фіналу. Пари учасниць

Джессіка Пегула [1] –  Паула Бадоса [12]
Белінда Бенчич [4] – Єкатеріна Александрова [7]

Медісон Кіз [9] – Дар'я Касаткіна [3]
Анна Калінская –  Онс Жабер [2]

Колишній “принц грунту” вперше за півроку зіграє у чвертьфіналі турніру серії ATP

У португальському Ешторілі триває грунтовий турнір Millennium Estoril Open. Призовий фонд змагання серії ATP 250 складає €562,815. Серед його учасників екс-третя ракетка світу Домінік Тім (№111 ATP). Вчора австрійський тенісист успішно подолав другий раунд. Суперником Домініка був американець Бен Шелтон (№39 ATP).

Матч тривав 1 годину і 3 хвилини та завершився переконливою перемогою австрійського тенісиста - 6:2, 6:2.

Сьогодні, в ¼ фіналу Тім гратиме проти француза Кентена Алі (№80 ATP). Останній напередодні у двох сетах здолав іспанця Роберто Баутісту Агута (№28 ATP) - 7:6(5), 7:5.

Зазначимо, починаючи з турніру в Антверпені (жовтень 2022 р.) 29-річному австрійцю вперше вдалось здобути дві перемоги поспіль.