Вашингтон - Рафа повертається. US Open - дев’ять українок готуються до старту.

Вашингтон - Рафа повертається

У Вашингтоні триває тенісний турнір серії ATP 500 Citi Open. Призовий фонд змагання складає $1,895,290. Серед учасників турніру третя ракетка світу Рафаель Надаль. Це перша поява іспанця на корті після Відкритого чемпіонату Франції.

На жаль третє коло виявилося нездоланною перешкодою  для екс-першої ракетки світу. Рафаель Надаль поступився південноафриканському тенісисту Ллойду Гаррісу - 4:6, 6:1, 4:6.

US Open - дев’ять українок готуються до старту

Меньше місяця залишилось до старту Відкритого чемпіонату США з тенісу - четвертого в році турніру серії Grand Slam. Цьогоріч US Open розпочнеться 30 серпня. За попередньою інформацією п'ять українських тенісисток візьмуть участь у кваліфікації, яка стартує 24 серпня. За вихід до основної сітки планують позмагатися Катерина Козлова (WTA, 129), Катаріна Завацька (WTA, 145), Катерина Бондаренко (WTA, 189), Леся Цуренко (WTA, 191) та Дар'я Снігур (WTA, 208).

Чотири українські тенісистки безпосередньо візьмуть старт з основного раунда. Це Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Марта Костюк и Ангеліна Калініна.

Українські дівчата у чвертьфіналі чемпіонату світу U-14

У чеському місті Простейов триває ITF World Junior Tennis Finals. У змаганні беруть участь 16 команд складених з дівчат віком до 14-ти років. Серед учасниць збірна України у складі Марії Дробишевої, Єви Галієвської та Софії Михайлець.

Нашим дівчатам вдалось зайняти друге місце в группі C і вийти до чвертьфіналу. Варто зазначити, що у стартовому матчі групового етапу українки поступились суперницям із Словаччини - 1:2. Та згодом були “сухі” перемоги над командами Колумбії та Еквадору - 3:0.

У чвертьфіналі турніру наші дівчата програли господаркам - збірній Чехії. Рахунок матчу - 1:2. Наші суперниці посіяні на турнірі під четвертим номером.

Результати матчу:

Марія Дробишева (Україна) – Маріем Сламенікова (Чехія) – 6:4, 3:6, 14-12

Єва Галієвська (Україна) – Тереза Валентова (Чехія) – 0:6, 3:6

Дробишева/Михайлець (Україна) – Яндова/Валентова (Чехія) –  1:6, 3:6

Відтак українки продовжать боротьбу за 5-8 місця. Сьогодні наші дівчата гратимуть з представницями Канади. В іншій парі змагатимуться команди Японії та Південної Кореї.