УСПІШНИЙ СТАРТ ЗАВАЦЬКОЇ ТА СТАРОДУБЦЕВОЇ У КВАЛІФІКАЦІЇ ВІМБЛДОНУ

УСПІШНИЙ СТАРТ ЗАВАЦЬКОЇ У КВАЛІФІКАЦІЇ ВІМБЛДОНУ

Українська тенісистка Катаріна Завацька (№200 WTA) впевнено подолала перший раунд кваліфікації Вімблдонського турніру. У стартовому матчі українка впродовж 1 години і 16 хвилин залишила за бортом змагань швейцарку Селін Наеф (№173 WTA) - 6:2, 6:4.

Це була перша очна зустріч тенісисток.

Зазначимо, Наеф останнім часом грає відверто слабко маючи в активі тільки дві перемоги в десяти матчах.

У наступному раунді Завацька зіграє з Дар'єю Снігур (№131 WTA), яка перемогла ще одну швейцарську тенісистку Жіль Тайхманн (№197 WTA) - 7:5, 6:0.

Нагадаємо, Катаріна ще жодного разу не грала в основі Вімблдону.

ВДАЛИЙ ДЕБЮТ СТАРОДУБЦЕВОЇ У КВАЛІФІКАЦІЇ ВІМБЛДОНА

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (№153 WTA) вдало розпочала виступи у кваліфікації Вімблдонського турніру. У першому колі відбору українка була сильніше за Анну Бондар (№93 WTA) з Угорщини - 6:4, 6:0.

Поєдинок дівчат тривав лише 1 годину і 16 хвилин.

Наступною суперницею українки буде Анастасія Тіхонова (№190 WTA).

Для Юлії Вімблдон-2024 є дебютним. У поточному сезоні Стародубцева вже зіграла в основній сітці Australian Open і «Ролан Гаррос».

СВІТОЛІНА ПОСТУПАЄТЬСЯ ВОЗНЯЦКІ У ДВОДЕННІЙ БИТВІ НА ТУРНІРІ У НІМЕЧЧИНІ

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№21 WTA) не змогла подолати перше коло на трав'яному турнірі WTA 500 у німецькому Бад Хомбурзі. У стартовому матчі українка у трьох сетах програла екс-першій ракетці світу данці Каролін Возняцкі (№112 WTA) - 3:6, 7:6(4), 5:7.

Матч тривав 2 години і 32 хвилини та розтягнувся на два дні. Напередодні, в понеділок, зустріч перервали через надмірну вологість трави. На той момент Еля вела в рахунку 3:6, 7:6(4), 2:1 і подавала.

Це була сьома очна зустріч дівчат і друга перемога данської тенісистки.

У ⅛ фіналу Возняцкі зіграє проти Вероніки Кудерметової (№36 WTA).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

Вімблдон. Кваліфікація. Жінки. Чвертьфінали. Аява Д. (№193 WTA) - Соболєва А. (№228 WTA) - 6:3, 6:3.

WTA 500. Істборн. Трава. ⅛ фіналу. Лешемья Е. / Ціммерманн К. - Кіченок Л. / Остапенко Є. - 1:6, 2:6.

ITF. Тарвізіо. Грунт. 1/16 фіналу. Олійникова О. (№398 WTA) - Рістіч М. (№303 WTA) - 6:3, 6:2.

ITF. Вроцлав. Грунт. 1/16 фіналу. Нандал Ю. (№1383 ATP) - Джавакян Ю. (№513 ATP) - 1:6, 5:7. Пари. ⅛ фіналу. Дудун І. / Порицький А. - Баюрко А. / Цяс П. - 4:6, 6:7(6). Маштаков М. / Штромбахс Р. - Баум Ш. / Новак Я. - 7:6(3), 6:3. Белінський В. / Джавакян Ю. - Джевєцкі К. / Косінські Ф. - 6:2, 6:2.

ITF. Сату Маре. Грунт. Пари. ⅛ фіналу. Круміх М. / Ваншельбойм Е. - Міхалік Р. / Надь П. - 6:7(4), 6:1, 5:10.

ITF. Белград. Грунт. Пари. ⅛ фіналу. Латіновіч С. / Ужиловський В. - Башич М. / Марковіч С. - 6:3, 3:6, 7:10.