Успішний старт Новака Джоковича та ерефійське дербі в Турині.

Успішний старт Новака Джоковича та ерефійське дербі в Турині

У Турині триває Підсумковий турнір ATP. У понеділок в боротьбу вступив квартет Червоної групи: ерефійці Даніїл Медведєв та Андрєй Рубльов, грек Стефанос Ціціпас та Новак Джокович.

Першими на корт вийшли росіяни. Матч тривав 2 години та 34 хвилини та завершився на користь Рубльова - 6:7(7), 6:3, 7:6(7).

Цікаво, що друга ракетка ерефії у першому сеті не реалізував 7 сетболів. П'ять з них на тай-брейку.

Загалом це була лише друга перемога Рубльова у очному протистоянні. Рахунок 5:2 на користь Медвєдєва.

У другому матчі групового етапу змагалися Стефанос Ціціпас і Новак Джокович. Екс-перша ракетка світу у двох сетах переграв грецького тенісиста - 6:4, 7:6(4).

За винятком першого гейму програного Ціціпасом, тенісисти впевнено брали свої подачі.

В особистому заліку Новак ще більше зміцнив свою перевагу над суперником - 10-3.

Результати за 13 листопада:

Підсумковий турнір ATP. Пари. Турин. Хард (indoor). Коолхоф В. / Скупскі Н. - Коккінакіс Т. / Кірьос Н. - 6:7(3), 6:4, 10:5. Мектіч Н. / Павіч М. - Додіг І. / Крайчек О. - 6:4, 3:6, 10:7.

Олексій Крутих проторував шлях до основи фінського челенджера

У понеділок в Гельсінкі стартував хардовий турнір серії Challenger HPP Open. Призовий фонд змагання складає €67,960.

В основній сітці зіграє лише один представник від України. Вчора це право виборов Олексій Крутих (№253 ATP). Український тенісист лише у третьому сеті зламав опір німця Нікласа Шелля (№728 ATP) - 7:5, 3:6, 6:1.

Поєдинок тривав 2 години і 6 хвилин.

Свій черговий матч Олексій проведе сьогодні. Суперником українця буде ерефієць Александр Шевченко (№143 ATP).