Український фінал у Братиславі. Анетт Контавейт перша півфіналістка Підсумкового турніру.

Мілан - фаворити виправдовують сподівання

Підходить до завершення швидкоплинний Next Gen Finals. Вчора в Мілані було зіграно півфінальні поєдинки. У першому матчі  ігрового дня в американському дербі йшла запекла боротьба між Себастьяном Кордою (№39 ATP) та Брендоном Накашимою (№63 ATP). Для виявлення переможця довелось зіграти всі п'ять партій. Програючи по сетам 1-2 Корді врешті вдалось схилити шальки терезів на свою користь. Рахунок протистояння 4:3(3), 2:4, 1:4, 4:2, 4:2.

Другим фіналістом став Карлос Алькарас Гарафія (№32 ATP). Іспанський тенісист цілком прогнозовано, без надзусиль, переміг аргентинця Себастьяна Баеса - 4:2, 4:1, 4:2. За чотири матчі зіграних на турнірі Алькарас віддав суперникам лише один сет (12-1).

Сьогодні в Мілані очікуємо на фінальний двобій за участю Карлоса Алькараса Гарафії та Себастьяна Корди. Це буде перше очне протистояння тенісистів на корті.

Анетт Контавейт перша півфіналістка Підсумкового турніру

В ніч з п'ятниці на суботу на Підсумковому турнірі у Гвадалахарі пройшли матчі другого туру у групі Теотіуакан. В першому поєдинку третього ігрового дня Анетт Контавейт переграла чеську тенісистку Кароліну Плішкову - 6:4, 6:0. Таким чином естонка здобула 12-у поспіль перемогу і стала півфіналісткою змагання.

У другому матчі іспанка Гарбіньє Мугуруса була сильніше за чеську тенісистку Барбору Крейчикову. Трисетоий поєдинок тривав 2 години 13 хвилин і закінчився з рахунком 2:6, 6:3, 6:4.

Український фінал у Братиславі

Попри поразку в одиночному розряді доволі успішно йдуть справи у Сергія Стаховського в парі. У дуеті зі словаком Філіпом Хоранскі він вийшов до фіналу Peugeot Slovak Open. Вчора, у півфінальному матчі тенісисти обіграли португало-турецький дует Федеріку Феррейра / Ергі Кіркін - 6:7 (5), 7:6 (2), 14:12.

Відтак очікуємо на українське дербі. Оскільки суперниками україно-словацької пари стали україно-казахський дует Денис Молчанов / Олександр Недовєсов. Останні на шляху до титулу обіграли індійську пару Дівідж Шаран / Срірам Баладжі - 6:2, 6:3.