Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Україно-американський трилер на кортах Парижу.

Україно-американський трилер на кортах Парижу

П'ятий ігровий день на Відкритому чемпіонаті Франції надовго запам'ятається українським вболівальникам. У другому колі турніру Ангеліна Калініна  (№36 WTA) провела поєдинок проти американської тенісистки Джесіки Пегули (№11 WTA).

Найцікавіше у матчі розпочалось за рахунку 6:1, 5:2 на користь спортсменки із США. У восьмому геймі Калініна відіграла три матчболи і скоротила відставання в сеті. Надалі Ангеліна перехопила ініціативу у другій партії не давши суперниці шансів взяти бодай гейм - 7:5. Тож доля матчу вирішилась у третьому сеті.

На жаль у вирішальній партії Пегула все ж схилила шальки терезів на свою користь попри відчайдушний опір українки. У десятому геймі Ангеліні вдалось у черговий раз відіграти ще 4 матчболи. Українська тенісистка мала кілька нагод зрівняти рахунок, однак фортуна у цей день була на боці американки. Підсумковий рахунок 6:1, 5:7, 6:4 на користь Джесіки Пегули.

Станом на сьогоднішній день Калініна стала першою ракеткою України. У Ангеліни 1347 очок і вона на 22 пункти випереджає Еліну Світоліну.

Тенісистка з третьої сотні залишає за бортом Кароліну Плішкову

Початок вчорашнього ігрового дня на кортах «Ролан Гаррос» був позначений черговою сенсацією. Її автором стала володарка вайлд-кард 227-а ракетка світу Леолья Жанжан. Французька тенісистка впродовж 1 години і 17 хвилин довела свою перевагу над Кароліною Плішковою (№8 WTA; на фото) з Чехії - 6:2, 6:2.

У третьому колі Жанжан зіграє проти румунки Іріни Бегу. Остання у четвер змусила пакувати валізи росіянку Єкатєріну Александрову - 6:7(3), 6:3, 6:4.

Хто зупинить Ігу Свьонтек на «Ролан Гаррос»

Перша ракетка світу Іга Свьонтек продовжує штампувати перемоги. Цього разу польська тенісистка без особливих проблем переграла американку Елісон Ріск - 6:0, 6:2.

Для Іги це була 30-та поспіль перемога. Варто зазначити, що впродовж останніх 15 матчів Свьонтек програла суперницям лише один сет.

У третьому раунді польська тенісистка позмагається з Данкою Ковініч з Чорногорії (№95 WTA).

Переможний старт Марти Костюк в парному розряді на «Ролан Гаррос»

Попри поразку в одиночному розряді Марта Костюк продовжує виступи на Відкритому чемпіонаті Франції. У дуеті з румункою Єленою Габріелою Русе  українська тенісистка взяла гору над 15-ми сіяними тандемом у складі Магди Лінетт (Польща) та Бернарди Пери (США) - 3:6, 6:2, 6:3.

Вже сьогодні україно-румунська пара зіграє проти британок Саманти Маррей та Хізер Вотсон.

На жаль ще один інтернаціональний дует за участі Надії Кіченок та Ралуки Олару завершив виступи на «Ролан Гаррос» після першого кола. Дівчата програли швейцарському дуету Вікторія Голубич / Жиль Тайхман - 7:6 (9), 4:6, 6:7(7).

Українці на кортах світу:

• Україно-швейцарський тандем у складі Ангеліни Калініної і олімпійської чемпіонки Токіо Белінди Бенчіч програв стартовий матч у парному розряді американо-британській парі Еміна Бектас / Тара Мур - 5:7, 5:7.
  • Людмила Кіченок у дуеті з бразильцем Рафаелем Матушем подолали перше коло у змішаному розряді на Відкритому чемпіонаті Франції. Вчора вони перемогли американо-хорватську пару Бернарда Пера / Мате Павіч - 0:6, 6:1, 10:4.
  • Брчко (Боснія та Герцеговина). Кавакамі Р. - Орлов В. - 6:4, 6:4. Мармусе Л. - Овчаренко О. - 3:6 відмова.
  • Віченца (Італія). Приходько О. - Дутра Да Сілва Д. - 2:6, 6:2, 2:6.