Українці на тенісних кортах світу

Юні зірки запалюють на берегах Дніпра

На кортах Дніпра триває юніорський тенісний турнір другої категорії із серії Tennis Europe Junior Tour для гравців віком до 14 років. У змаганнях приймають участь юніори з Білорусі, Молдови, США, Казахстану, Франції, Польщі, Швейцарії, Алжиру та Німеччини.

Сіяний на турнірі під першим номером Костянтин Мантач у  другому колі здолав Юрія Гойду - 6-3, 6-3.

До чвертьфіналу потрапили поляк Віктор Саско та другий сіяний Юстін Енгель, який без проблем переміг українця Володимира Домбровського - 6-0, 6-3.

У жіночій частині змагань перша ракетка турніру Анастасія Фірман впевнено пройшла два кола здолавши Іванну Рябошапку 6-2, 6-2 та Софію Стотику 6-0, 6-3.

До чвертьфіналу турніру потрапила американка Еддісон Коміскі. Її суперницею на шляху до півфіналу буде українка Єва Галієвська, яка в другому колі перемогла Дарію Рогову — 6-2, 6-2. В 1/4 фіналу перетнулись шляхи представниці Казахстану Зари Даркен та француженки Матильди Нгіжоль Каре.

На кортах Анталії проходять два турніри серії ITF. У змаганнях чоловіків Владислав Орлов поступився Санжару Файзієву з Узбекистану - 4-6, 4-6.

У жіночому турнірі Вікторія Дема в першому колі здобула перемогу над Джорджиєю Андрея Крачун з Румунії - 6-4, 6-3.

Сьогодні боротьбу на кортах розпочнуть Дарина Лопатецька проти турчанки Зейнеп Сонмез та Вікторія Петренко проти ще однієї господарки кортів Меліс Сезер.

На турнірі серії ITF з призовим фондом $15 тисяч, що цими днями проходить у туніському Монастірі українець Марат Девятьяров програв у першому колі аргентинцю Матіасу Зукасу (№540 ATP) 3-6, 1-6.

Індіан-Веллс - коронавірус вносить зміни

Новий сезон ще не розпочався, але за попередніми даними другий рік поспіль скасовано тенісний турнір у Індіан-Веллсі, перший з дев'яти турнірів серії ATP1000/WTA1000 (“Мастерс”).

Щороку один з найпрестижніших турнірів серії “Мастерс” проводився у березні.

Цілком вірогідно, що саме в цей час пройде чоловічий турнір у Марселі. Змагання у Франції початково були заплановані на 15-21 лютого 2021 року, але з огляду на Відкритий чемпіонат Австралії, швидше за все будуть перенесені на 8-14 березня.