Українці на кубку Кремля. Бадоса здобуває титул в Індіан-Веллс.

Паула Бадоса здобуває титул в Індіан-Веллс

В ніч на понеділок завершився жіночий тенісний турнір в Індіан-Веллс. У фіналі змагань зустрілися Паула Бадоса та Вікторія Азаренко. Це було їх перше очне протистояння на корті. Поєдинок, що тримав глядачів у напрузі понад три години, завершився на користь іспанської тенісистки - 7:6(5), 2:6, 7:6(2).

Для Бадоси перемога на турнірі стала лише другою у професійній кар'єрі. В її активі є ще титул завойований цього року у Белграді.

За підсумками змагання відбулись зміни у Чемпіонській гонці WTA. Паула Бадоса завдяки перемозі в Індіан-Веллс перемістилась на 8-у сходинку. В активі іспанки 3112 очок. Наша Еліна Світоліна на 11-й позиції. В української тенісистки 2501 очко.

Ілля Марченко проходить в основу Кубка Кремля

Сьогодні у Москві візьме старт традиційний турнір серії ATP 250 VTB Kremlin Cup. Призовий фонд змагання складає $697,125. Очолює посів Андрей Рубльов, який буде захищати завойований у минулому році титул.

Вчора пройшли матчі чоловічої кваліфікації. 34-річний український тенісист Ілля Марченко у двох сетах обіграв австрійця Юрія Родіонова - 6-4, 6-1.

Відповідно до жеребкування суперником українця в основній сітці змагань став казахський тенісист Александр Бублік (№37 ATP).

Українські тенісистки на кубку Кремля

Три українські тенісистки візьмуть участь у турнірі VTB Kremlin Cup. У списку учасниць Даяна Ястремська, Ангеліна Калініна та Леся Цуренко. Остання на шляху до основної сітки відіграла два раунди кваліфікації. Спочатку українська тенісистка здобула перемогу над словачкою Ребеккою Шрамковою (№177 WTA) - 6:2, 7:5, а вчора не залишила жодних шансів німкені Анні-Лєні Фрідзам - 6:1, 6:1.

Сьогодні, у першому колі змагань наші дівчата зіграють свої перші матчі в основній сітці. Даяна Ястремська побореться з росіянкою Анною Калінскою. Леся Цуренко отримала в суперниці китаянку Цінь Вень Чжен. Найважчий опонент випав за жеребом Ангеліні Калініній. Вона зіграє проти господарки кортів Дарії Касаткіної (№30 WTA).