Україна-Ізраїль - Кубок Девіса. Наш суперник затвердив склад

Кубок Девіса – ізраїльтяни затвердили склад

Збірна Ізраїлю, наш суперник по матчу Кубка Девіса, затвердила свій склад. Серед заявлених гравців Едан Лешем (№384 ATP), Ішай Оліель (№424 ATP), Даніель Цукерман (№797 ATP) та Йонатан Ерліх. Останній водночас є капітаном команди.

Склад української збірної був оприлюднений на початку місяця. До офіційної заявки потрапили Сергій Стаховський, Ілля Марченко, Денис Молчанов, Владислав Орлов і Данило Калиниченко. Капітан команди - Андрій Медведєв (на фото).

Поєдинок Першої Світової групи пройде 5-6 березня на кортах Tennis Club Marina (село Погреби в 3 км від Києва).

Наразі, невідомо коли відбудеться решта матчів суперників збірної України по  Першій Світовій групі. Швидше за все вони будуть зіграні у вересні цього року.

Новак Джокович – кілька тижнів поза грою

Цьогорічному переможцю Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу Новаку Джоковичу знадобиться три-чотири тижні, щоб залікувати надрив м’яза. Як показали результати нової МРТ пошкодження збільшилось в розмірах з 17 до 25 мм.

Немає сумнівів в тому, що Джокович зніметься з турніру в Дубаї, котрий стартує 14 березня. В минулому році сербський тенісист був його переможцем обігравши у фіналі Стефаноса Ціціпаса – 6-3, 6-4.

Маррей, Цонга – зірки згасають

Вже на старті турніру припинив свої виступи в Монпельє екс-перша ракетка світу Енді Маррей. В першому колі шотландець поступився білоруському тенісисту Єгору Герасімову – 6-7(8), 1-6.

Гра тривала 1 годину і 47 хвилин.

Короткою виявилась поява на корті для Жо-Вілфріда Цонги.   Французький тенісист програв американцю Себастьяну Корді – 4-6, 2-6. Нагадаємо, Цонга впродовж тринадцяти місяців не виходив на корт намагаючись залікувати травму спини, котра дошкуляє йому в останні кілька років.

Решта результатів: Грікспор Т. - Гірон М. - 6-2, 6-7(5), 6-3. Гойовчик П. - Штруфф Я.-Л. - 6-3, 6-4. Пуй Л. - Бонзі Б. - 6-7(6), 2-6. Новак Д. - Сімон Ж. - 7-6(5), 1-6, 6-3. Імер М. - Весели І. - 1-6, 1-6.