Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Учасниці виставкового турніру в Абу-Дабі захворіли на коронавірус. Аранчі Санчес Вікаріо загрожує тюремне ув’язнення.

 

 

Учасниці виставкового турніру в Абу-Дабі захворіли на коронавірус

Олімпійська чемпіонка Токіо Белінда Бенчич (на фото) здала позитивний тест на коронавірус. Незважаючи на те що швейцарська тенісистка вакцинована її загальний стан залишає бажати кращого. У спортсменки наявні жар і озноб. Попри це Бенчич не відмовляється від участі в Australian Open.

Окрім швейцарки заразилась на COVID-19 її партнерка по матчу на виставковому турнірі Mubadala World Tennis Championship Онс Жабер. За словами тенісистки з Тунісу у неї важкі симптоми хоча вона теж була вакцинована.

 

Аранчі Санчес Вікаріо загрожує тюремне ув’язнення

Екс-першій ракетці світу Аранчі Санчес Вікаріо висунуто звинувачення в приховуванні активів та ухилянні від боргових виплат Банку Люксембурга.

Легенді іспанського тенісу загрожує 4-річний термін ув'язнення. Одночасно з Санчес Вікаріо по справі проходить її колишній чоловік Хосеп Сантакана. Окрім тюремного строку прокуратура вимагає виплати боргових зобов'язань на суму в 6,1 млн. євро.

Іспанські податківці вважають, що подружня пара у свій час через сторонні компанії позбулась всіх активів, щоб уникнути виплат.

Це вже не перший випадок обвинувачень зі сторони правоохоронних органів. Ще під час виступів у професійному турі Аранча Санчес Вікаріо декларувала, що проживає в Андоррі. Це дозволило тенісистці зберегти істотну частину призових коштів. Однак іспанські податківці довели справу до суду, який зобов'язав спротсменку виплатити $ 5 млн.

Тривалий час Аранча Санчес Вікаріо проживала в Маямі, щоб бути недосяжною для правосуддя на батьківщині.

 

 

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!