Туманні перспективи Ястремської

Невдача Шаповалова

Догравати сезон приїхав до Софії на турнір серії ATP 250 канадець Деніс Шаповалов. Третій турнір поспіль тенісист залишає змагання після першого кола. Цього разу, сіяний першим, Шаповалов примудрився програти представнику Молдови Раду Алботу 2-6, 4-6. Зустріч тривала 1 годину 15 хвилин.

Ще місяць тому канадець разом з Дієго Шварцманом і Андрієм Рубльовим вважався головним претендентом на участь у Підсумковому турнірі ATP.

Напередодні найбільшу сенсацію створив 399-а ракетка світу чех Йонас Форейтек. 19-ти річний тенісист переграв Маріна Чіліча 6-3, 6-2. Цей сезон склався для хорватськоготенісиста вкрай невдало. Йому жодного разу не вдалось пройти далі 1/8 фіналу.

Решта результатів ігрового дня. Поспішил В. - Штруфф Я.-Л. 6-3, 6-4. Фучовіч М. - Зіннер Я. 2-6, 4-6. Сімон Ж. - Мартін А. 6-2, 6-2. Карбальєс Баена Р. - Гаске Р. 3-6, 4-6.

На кортах Лінца триває жіночий турнір серії WTA International. Через пандемію коронавірусу змагання проводяться в листопаді, місяцем пізніше ніж зазвичай.

Сіяна на турнірі третьою, представниця України Даяна Ястремська відверто розчарувала своїх вболівальників програвши в матчі першого кола бельгійці Грет Міннен (№110 WTA) 4-6, 3-6.

Турбує те, що після припинення співпраці з німецьким тренером Сашою Баїном, у грі Ястремської не спостерігається жодних змін на краще. Про причини через які Даяна розірвала ділові стосунки із своім наставником, сама спортсменка розповідала, що вони “з Сашею Баїном не зійшлися характерами”

Не змогла подолати перше коло змагань Марта Костюк, програвши росіянці Вєрі Звонарьовій 4-6, 2-6. Зазнала поразки у стартовій зустрічі Катаріна Завацька. Наша тенісистка поступилась ще одній росіянці Варварі Грачовій (№95 WTA) 4-6, 5-7.

На кортах Лінца залишилась лише одна представниця України — Ангеліна Калініна. Сьогодні вона зіграє свою стартову зустріч проти бельгійки Елізе Мертенс.

Порадував вболівальників Сергій Стаховський. На турнірі серії Challenger, що проходить в Братіславі, українець в матчі першого кола переміг словака Лукаша Лацко 7-5, 7-6(6).

Наступним суперником Сергія Стаховського стане росіянин Роман Сафіуллін

Турніри на кортах України: Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір). 07.11.2020 — 08.11.2020. Категорія: 2. Тернопіль

Фінал. Жінки. До 12-и років. Никифорук Анна-Аделіна - Музика Ярина 6-2, 6-3

Фінал. Чоловіки. До 12-и років. Коновалюк Данило - Грицків Павло 6-4, 6-0

Листопадова Арена МТА (вікенд-турнір). 07.11.2020 — 08.11.2020). Категорія: 2. Київ

Фінал. Жінки. До 14-и років. Корнєва Аліна - Тув Марія 7-5, 7-6(5)

Фінал. Чоловіки. До 14-и років. Бородатюк Андрій — Апарін-Алауі Роберт 4-6, 6-1, 6-3

Tennis Europe Junior Tour

Cukurova Cup. 31.10.2020 — 7.11.2020. Категорія: 2.

Жінки. До 14-и років. 1-е коло. Ірем Курт (Туреччина) — Марія Дробишева (Україна) 6-3, 6-4

Minsk Cup. 31.10.2020 — 7.11.2020. Категорія: 3.

Чоловіки. До 14-и років. 2-е коло. Олег Чернат (Україна) — Іван Грецкій (Росія) 3-6, 3-6