ТРУДОВА ПЕРЕМОГА КАЛІНІНОЇ НА СТАРТІ ТУРНІРУ У СТРАСБУРЗІ. ЗВЄРЄВ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ҐРУНТОВОГО МАСТЕРСА В РИМІ.

ТРУДОВА ПЕРЕМОГА КАЛІНІНОЇ НА СТАРТІ ТУРНІРУ У СТРАСБУРЗІ

У неділю на кортах Страсбурга стартував грунтовий турнір серії WTA 500 Internationaux de Strasbourg. Серед його учасниць Ангеліна Калініна (№31 WTA).

Першою суперницею української тенісистки на старті змагання стала «нейтральна» Анастасія Павлюченкова (№21 WTA). Напружене трисетове протистояння дівчат тривало 2 години і 49 хвилин та завершилось на користь Ангеліни - 6:3, 3:6, 6:4.

Поєдинок тенісисток кілька разів переривався через дощ.

Це була перша очна зустріч спортсменок на корті.

Далі за сіткою на Калініну очікує переможець у матчі Фіона Ферро (Франція) - Еріка Андреєва.

АЛЕКСАНДР ЗВЄРЄВ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ҐРУНТОВОГО МАСТЕРСА В РИМІ

У неділю в Римі визначився переможець в одиночному розряді серед чоловіків. У вирішальному матчі за титул зустрілися п’ята ракетка світу Александр Звєрєв (Німеччина) та чилієць Ніколас Харрі (№24 ATP).

Поєдинок тривав 1 годину і 42 хвилини. У підсумку 6:4, 7:5 на користь німецького тенісиста.

Це вже всьоме перетнулись турнірні шляхи спортсменів. Беззаперечна перевага на боці Звєрєва - 5-2.

Нагадаємо, 27-річний німець вже виборював титул у столиці Італії в 2017 році. Загалом для Александра перемога в Римі стала 22 трофеєм у його кар'єрі.

За підсумками змагання німецький тенісист посів четверте місце в оновленому рейтингу ATP.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 19 ТРАВНЯ:

WTA 1000. Рим. Грунт. Жінки. Фінал. Гофф К. / Раутліфф Е. - Еррані С. / Паоліні Я. - 3:6, 6:4, 8:10.

WTA 125. Париж. Грунт. Жінки. Фінал. Наварро Е. (№22 WTA) - Шнайдер Д. (№62 WTA)  - 2:6, 6:3, 4:6.

ATP 1000. Рим. Грунт. Чоловіки. Фінал. Гранольєрс М. / Себальос О. - Аревало М. / Павіч М. - 6:2, 6:2.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Аугсбург. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Крутих О. (№432 ATP) - Сарайва Дос Сантос П. А. (№863 ATP) - 7:5, 6:4. Кельм Я. (№1304 ATP) - Джавакян Ю. (№486 ATP) - 4:6, 1:6.