ТРУДОВА ПЕРЕМОГА ДАЯНИ ЯСТРЕМСЬКОЇ. КАЛІНІНА ЗДОБУВАЄ ПЕРЕКОНЛИВУ ПЕРЕМОГУ НАД 18-РІЧНОЮ НАДІЄЮ ЧЕСЬКОГО ТЕНІСУ

ТРУДОВА ПЕРЕМОГА ДАЯНИ ЯСТРЕМСЬКОЇ НА ТУРНІРІ В КАЛІФОРНІЇ

Другий ігровий день на хардовому турнірі WTA 500 у Сан-Дієго відкривався матчем української тенісистки Даяни Ястремської (№33 WTA) і господарки кортів Керолайн Доулхайд (№45 WTA).

Трисетовий поєдинок дівчат тривав 2 години і 9 хвилин та завершився на користь Даяни - 6:4, 5:7, 6:1.

Рахунок у особистому заліку зрівнявся - 1-1.

У другій партії Ястремська вела з брейком 3:1, однак не втримала переможного рахунку.

Для суперниці українки це була п'ята поразка поспіль.

Далі за сіткою Даяна зіграє з «нейтральною» Анною Блінковою (№51 WTA). Остання у 1/16 фіналу переграла екс-першу ракетку світу Кароліну Возняцкі - 1:6, 6:4, 6:1.

АНГЕЛІНА КАЛІНІНА ЗДОБУВАЄ ПЕРЕКОНЛИВУ ПЕРЕМОГУ НАД 18-РІЧНОЮ НАДІЄЮ ЧЕСЬКОГО ТЕНІСУ

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№35 WTA) впевнено провела свій стартовий поєдинок на турнірі WTA 250 у Остіні (Техас). У 1/16 фіналу сіяна першою українка здолала молоду чеську тенісистку Сару Бейлек (№132 WTA) - 6:3, 6:2.

Матч тривав заледве більше години (1:08).

У ⅛ фіналу Ангеліна гратиме проти колумбійки Каміли Осоріо Серрано (№98 WTA).

Нагадаємо, турнір в столиці Техасу проводиться вдруге. Першою переможницею ATX Open у 2023 році стала Марта Костюк.