ТРІУМФАЛЬНА ПЕРЕМОГА ДЖОКОВИЧА НА КОРТАХ ТУРИНА

19 листопада в Турині було зіграно фінальний матч на Підсумковому турнірі ATP. Попри підтримку глядачів італійський тенісист Яннік Зіннер не зміг вдруге за тиждень обіграти першу ракетку світу Новака Джоковича. Сербський тенісист взяв більш ніж переконливий реванш - 6:3, 6:3.

Гра тривала 1 годину і 44 хвилини.

Рахунок особистих зустрічей став 5-1 на користь Ноле.

Для Новака титул у Турині став сьомим на ATP Finals та 98-м у кар'єрі. Попереду серба лише Роджер Федерер (103) та Джиммі Коннорс (109).

Зазначимо, Джокович увосьме закінчить сезон у якості першої ракетки світу, що є абсолютним рекордом.

ОЛЕКСІЙ КРУТИХ ДОЛАЄ СТАРТОВИЙ РАУНД КВАЛІФІКАЦІЇ ЧЕЛЕНДЖЕРА В ІСПАНІЇ

З понеділка у Валенсії стартує грунтовий турнір серії Challenger Copa Faulcombridge. Призовий фонд змагання складає €118,000. Серед учасників Роберто Баутіста Агут, Альберт Рамос-Вінолас, Фабіо Фогніні.

У заявці єдиний представник України Олексій Крутих (№240 ATP), який у неділю розпочав свій турнірний шлях з кваліфікації. Суперником українця у півфіналі відбору був грузин Ніколоз Басілашвілі (№496 ATP).

Поєдинок тривав лише 1 годину і 6 хвилин та завершився на користь Крутих - 6:2, 6:2.

Сьогодні, будуть зіграні вирішальні матчі за місце в основній сітці. На Олексія чекає гра проти француза Максіма Жанвьє (№313 ATP).

Нагадаємо, Крутих діючий переможець турніру. Минулого року у фіналі він переміг Люку Ван Аша.

УКРАЇНЕЦЬ ВАДИМ УРСУ ПЕРЕМАГАЄ НА ТУРНІРІ У ЄГИПТІ

Український тенісист Вадим Урсу (№715 ATP) вийшов переможцем 15-тисчного хардового турніру серії ITF, що у неділю завершився на кортах Шарм-еш-Шейха. У вирішальному матчі наш співвітчизник здолав словенця Бору Артнака (№594 ATP) - 1:6, 6:1, 6:2.