Тріумф українців на кортах Хорватії. Людмила Кіченок чвертьфіналістка турніру в Маямі.

Людмила Кіченок чвертьфіналістка турніру в Маямі

Завершився перший тиждень хардового турніру серії WTA 1000 у Маямі. Вчора були зіграні матчі другого раунду у парному розряді серед жінок. Першим на корт вийшов україно-латиський дует Людмила Кіченок та Єлєна Остапенко. Їх суперницями був ерефійський тандем у складі Вероніки Кудерметової та Людмили Самсонової.

Напружений поєдинок тривав 1 годину і 55 хвилин. Глядачі стали свідками двух тайбрейків на яких Кіченок і Остапенко врешті дотиснули своїх опоненток. Підсумковий рахунок 7:6(4), 7:6(3).

Таки чином Людмила та Єлєна взяли реванш за поразку від росіянок на турнірі в Дубаї.

Далі за сіткою на україно-латиську пару чекає гра проти переможниць матчу Лейла Фернандес / Тейлор Таунсенд – Беатріс Хаддад Мая / Джуліана Олмос.

Тріумф українців на кортах Хорватії

У неділю в Опатії завершився грунтовий турнір серії ITF. У вирішальному матчі за титул змагалися український тенісист В'ячеслав Бєлінський (№608 ATP) та Серхі Перес Контрі з Іспанії (№739 ATP).

Напружений трисетовий поєдинок завершився на користь нашого співвітчизника - 6:1, 2:6, 6:3.

Для Бєлінського це перший титул цього сезону і другий виграний турнір ITF за кар'єру. Нагадаємо минулого року В'ячеслав тріумфував у Спліті.

Не встиг українець оговтатись після виграного матчу, як на нього очікував ще один фінал. Цього разу у парному розряді. В дуеті з Олександром Овчаренком Белінський втретє за день вийшов на корт. Суперниками українських тенісистів став хорватський тандем  Лука Мікрут / Стефан Попович.

Овчаренко та Белінський впевнено перемогли - 6:2, 6:4.

Українці на кортах світу:

ATP Challenger. Лілль. Хард (indoor). Кваліфікація. Півфінал. Сачко В. (№309 ATP) - Бург М. (№391 ATP) - 6:3, 6:1.

ITF. Лакхнау. Хард. Фінал. Ваншельбойм Е. (№510 ATP) - Донской Є. (№302 ATP) - 2:6, 5:7.