Тріумф Джоковича в Турині. Впевнена перемога Іллі Марченка у кваліфікації італійського челенджера.

Тріумф Джоковича в Турині

У неділю в Турині завершився Підсумковий турнір ATP. У вирішальному двобої зійшлися екс-перша ракетка світу Новак Джокович (№8 ATP) і Каспер Рууд (№4 ATP).

Це було четверте очне протистояння суперників. У попередніх матчах перемагав сербський тенісист. Зазначимо, до фінального матчу Ноле не віддав супернику жодного сету.

Дива не сталося. Джокович впевнено відіграв матч не давши Рууду жодного шансу - 7:5, 6:3.

Загалом це була шоста перемога сербського тенісиста на Підсумкових турнірах. За цим показником Ноле зрівнявся з Роджером Федерером.

Нагадаємо, впродовж змагання Джокович віддав своїм суперникам лише один сет. Успішний виступ приніс сербу суттєвий грошовий доробок. Адже загальна сума призових переможця склала $4740300.

Тріумф Джоковича дозволив йому вийти на п'яте місце у світовому рейтингу. Його суперник Каспер Рууд попри поразку посідає третю позицію.

Результати за 20 листопада.

ATP Finals. Пари. Фінал. Раджив Рам / Джо Солсбері - Нікола Мектич / Мате Павич – 7:6 (7:4), 6:4.

ITF. Чоловіки. Іракліон. Хард. Фінал. Овчаренко О. (№428 ATP) - Меншик Я. (№573 ATP) - 4:6, 6:7(4).

Впевнена перемога Іллі Марченка у кваліфікації італійського челенджера

У понеділок в італійському містечку Андрія стартує хардовий турнір серії Challenger Castel DemOntte Open. Призовий фонд змагання складає €45730.

Востаннє в Апулії турнір проводився у 2018 році.

Цього року серед учасників український тенісист Ілля Марченко (№423 ATP). Свій змагальний шлях спортсмен розпочав з кваліфікації. У стартовому поєдинку українець не залишив шансів господарю кортів Джузеппе Тресці (№1066 ATP) - 6:0, 6:3.

Сьогодні в Андрії будуть зіграні вирішальні матчі за місце в основній сітці. На Марченко очікує зустріч з бельгійцем Рафаелем Колліньйоном (№297 ATP).