Торонто - хто зупинить Каспера Рууда. Чемпіонка Монреаля залишає турнір.

Чемпіонка Монреаля залишає турнір

На кортах Монреаля триває National Bank Open - жіночий турнір серії WTA 1000. Вчора вечором визначились перші чвертьфінальні пари. Волею жеребу одну з них склали білоруські тенісистки Аріна Сабаленка та Вікторія Азаренка.

Не змогла продовжити виступи у турнірі кривдниця нашої Еліни Світоліної. Британська тенісистка Йоханна Конта травмувала коліно. Тож її суперниця Корі Гауфф без боротьби отримала перепустку до чвертьфіналу.

Нагадаємо, що після перемоги на турнірі у Ноттінгемі Конта не брала участі у змаганнях. Напередодні Вімблдону британка захворіла на коронавірус.

В Монреалі триває 12-матчева переможна серія Даніель Коллінз. Вночі американка грала матч третього раунду проти співвітчизниці Джесіки Пегули. Зустріч було перервано за рахунку 4:6, 6:3, 2:4 на користь суперниці. UPD. Матч закінчився о 8:35 за Києвом - 4:6, 6:3, 5:7 на користь Пегули.

Після опівночі за київським часом на корт вийшли представниця Тунісу Онс Жабер та господарка кортів Б’янка Андреєску (на фото). Канадійка програла в трьох сетах - 7:6(5), 4:6, 1:6. За підсумками турніру Андреєску вилетить з топ-10, оскільки не змогла захистити свій титул завойований у 2019 році.

Торонто - хто зупинить Каспера Рууда

У канадському Торонто триває чоловічий тенісний турнір серії ATP 1000. Одним з перших чвертьфіналістів став третя ракетка світу Стефанос Ціціпас. Грецький тенісист за 1 годину і 20 хвилин переграв росіянина Карена Хачанова - 6:3, 6:2. Сьогодні Ціціпас зіграє з норвежцем Каспером Руудом (на фото). Безпрограшна серія останнього триває 13 матчів. Після Вімблдону Рууд виграв поспіль три турніри - Бостад, Гштад та Кіцбюель.

Вісім безпрограшних матчів в активі Джона Ізнера. Володар титулу в Атланті здобув чергову перемогу в Торонто. У третьому колі американець переміг російського тенісиста Андрея Рубльова - 7:5, 7:6(5). Його опонентом у чвертьфінальному протистоянні стане француз Гаель Монфіс.

Українки готуються до Цинциннаті

Наступного тижні у Цинциннаті стартує Western & Southern Open. Призовий фонд турніру серії WTA 1000 складає $1,835,490. В попередньому списку учасниць Еліна Світоліна та Даяна Ястремська. Остання потрапила до основної сітки разом з Жиль Тайхман після відмови від участі американок Софії Кенін та Серени Вільямс.