Світоліна відмовилась від участі в Підсумковому турнірі.

Світоліна відмовилась від участі в Підсумковому турнірі

Перша ракетка України відмовилась від пропозиції взяти участь у Підсумковому турнірі WTA в статусі запасної. Така нагода трапилась після того як стало відомо про травму Онс Жабер. Враховуючи, що ще раніше зазнала пошкодження на Кубку Біллі Джин Кінг Анастасія Павлюченкова, до Гвадалахари поїдуть американка Джессіка Пегула (WTA Race 14) та бельгійка Елізе Мертенс (WTA Race 15).

Цього року Akron WTA Finals пройде з 10 по 17 листопада в Мексиці.

Переможна серії Калініної триває

Шосту поспіль перемогу здобула вчора Ангеліна Калініна. У першому колі Upper Austria Ladies Linz українка завдала поразки італійській тенісистці Мартіні Тревізан (№113 WTA). Нагадаємо, минулої суботи турнірні шляхи спортсменок перетнулись у Нанті - 7:6(3), 7:6(6). Цього разу рахунок був ще більш переконливим - 6:3, 6:4.

Варто зазначити, що суперниці Калініної впродовж шести матчів не змогли здобути бодай сет в нашої тенісистки.

Наступний матч Ангеліна проведе проти Вероніки Кудерметової (№32 WTA). Російська тенісистка останнім часом не демонструє видатних результатів, зазвичай вилітаючи з турнірів вже на стадії другого кола. Раніше дівчата ще ніколи грали одна проти одної.

На жаль не змогла продовжити виступи на турнірі Катерина Козлова. Українська тенісистка програла стартовий матч китаянці Ван Сіюй (№106 WTA) - 6:2, 2:6, 3:6.

Порадувала Леся Цуренко. Українська тенісистка в двух сетах довела свою перевагу над росіянкою Єкатеріною Александровою - 6:4, 7:6(2). Після цього матчу рахунок особистих зустрічей став 3-0 на користь нашої спортсменки. Наступною суперницею Цуренко стане бельгійка Елісон ван Ейтванк.

Марченко вилітає на стадії першого кола у Словаччині

Ілля Марченко не зміг пробитись до другого раунда турніра серії Challenger Peugeot Slovak Open. У стартовому матчі український тенісист вдруге за тиждень програв британцю Ліаму Броуді -  2:6, 1:6. Поєдинок тривав 1 годину і чотири хвилини.