Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Стартова перемога Дар'ї Снігур на турнірі в Люксембурзі. Віталій Сачко долає друге коло італійського челенджера.

Стартова перемога Дар'ї Снігур на турнірі в Люксембурзі

У містечку Петанж (Люксембург) триває хардовий турнір серії ITF з призовим фондом 25 тисяч доларів. У змаганні приймає участь українська тенісистка Дар'я Снігур (№107 WTA). Спортсменка посіяна у Люксембурзі під другим номером.

У середу Дар'я зіграла свій стартовий матч. Суперницею українки була Тілвіт Ді Джіроламі з Бельгії (№747 WTA). Рахунок поєдинку 6:4, 7:5 на користь Снігур.

Сьогодні українська тенісистка проведе чергову зустріч проти Фіони Ганц з Швейцарії (№568 WTA).

Віталій Сачко долає друге коло італійського челенджера

У Андрії триває хардовий турнір серії Challenger. Вчора були зіграні перші матчі другого раунду змагань. Свій черговий поєдинок провів Віталій Сачко (№323 ATP). Суперником українця був сьомий сіяний Єлле Селс (№129 ATP) з Нідерландів.

Поєдинок достроково завершився на 15 хвилині. Суперник Віталія за рахунку 2:1 на користь українця припинив боротьбу.

У п'ятницю Сачко зіграє у чвертьфіналі проти переможця пари Далібор Сврчіна (№226 ATP) - Томаш Махач (№104 ATP).

Результати за 23 листопада:

Кубок Девіса. ¼ фіналу. Малага.

Хорватія - Іспанія - 2:0

Чоріч Б. (№26 ATP) - Баутіста Агут Р. (№21 ATP) - 6:4, 7:6(4).

Чілич М. (№17 ATP) - Карреньо Буста П. (№13 ATP) - 5:7, 6:3, 7:6(5).

Українці на кортах світу:

ITF. Чоловіки. Анталія. Грунт. 1/16 фіналу. Приходько О. (№385 ATP) - Сойлер Б. - 6:1, 6:0.

ITF. Чоловіки. Шарм-еш-Шейх. Хард. 1/16 фіналу. Спеціалі Ф. (№920 ATP) - Белінський О. (№834 ATP) - 2:6, 2:6.

ITF. Чоловіки. Іракліон. Хард. 1/16 фіналу. Овчаренко О. (№428 ATP) - Антонопулос Х. - 6:3, 6:1.

ITF. Жінки. Лозада. Хард (indoor). 1/16 фіналу. Котляр Є. - Дапкуте І. (№787 WTA) - 7:5, 6:7(1), 3:6. Янссен Ш. - Подрез В. (№1291 WTA) - 2:6, 3:6.

ITF. Жінки. Іракліон. Грунт. 1/16 фіналу. Тержийска Ю. (№529 WTA) - Соболєва А. (№799 WTA) - 6:2, 6:1.