Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Снігур в півфіналі турніру у Франції. Ангеліна Калініна здобуває вольову перемогу на кортах Англії.

Дар’я Снігур впевнено долає чвертьфінальну стадію на турнірі у Франції

Українка Дар’я Снігур (№113 WTA) здобуває третю поспіль перемогу на хардовому турнірі у Нанті. У четвер тенісистка за 1 годину і 11 хвилин здолала спортсменку з білорусі  Юлію Гатовку (№295 WTA) - 6:3, 6:2.

Суперниці вдруге зустрічалися на корті і знову українська тенісистка не залишила суперниці жодних шансів.

Сьогодні на Дар’ю Снігур очікує півфінальний матч проти ерефійки Камілли Рахімової (№103 WTA).

Ангеліна Калініна здобуває вольову перемогу на кортах Англії

У місті Шрусбері триває хардовий турнір серії ITF. Вчора були зіграні завершальні матчі другого кола змагань. В одному з матчів місце у чвертьфіналі виборювала Ангеліна Калініна (№49 WTA). Суперницею українки була господарка кортів Фрея Крісті (№470 WTA).

Попри різницю в рейтингу перша ракетка України зустріла шалений опір зі сторони суперниці. Матч тривав 2 години та 21 хвилину. Доля поєдинку вирішувалася на тай-брейк. У підсумку 3:6, 6:4, 7:6(4) на користь Калініної.

Сьогодні Ангеліна зіграє чвертьфінал проти британки Еліз Мелоуні (№500 WTA).

Результати за 3-4 листопада:

Підсумковий турнір WTA. Свйонтек І. - Гарсія К. - 6:3, 6:2. Гофф К. - Касаткіна Д. - 6:7(6), 3:6.

Пари. Дабровскі Г. / Олмос Дж. - Кіченок Л. / Остапенко Є. - 7:6(5), 2:6, 12:10. Кудерметова В. / Мертенс Е. - Даніліна А. / Хаддад Мая Б. - 6:4, 6:3.

Українці на кортах світу:

Challenger. Бергамо. Пари. Хард (indoor). ¼ фіналу. Молчанов Д. / Куреші А. - Копржіва В. / Сачко В. - 6:1, 6:4.

ITF. Чоловіки. Аль Захра. Грунт. ⅛ фіналу. Янкі Ерел (№466 ATP) - Артем Подорожний - 6:2, 7:5. В’ячеслав Белінський (№621 ATP) - Бенедикт Хеннінг (№1605 ATP) - 3:6, 2:6.

ITF. Чоловіки. Анталія. Грунт. ⅛ фіналу. Ррезарт Чунгу (№782 ATP) - Ілля Білобородько (№773 ATP) - 6:0, 6:1.

ITF. Чоловіки. Єрусалим. Хард. ⅛ фіналу. Владислав Орлов (№444 ATP) - Валентін Ванта (№1083 ATP) - 6:2, 6:1.

ITF. Жінки. Іракліон. Грунт. ⅛  фіналу. Олександра Олійникова (№685 WTA) - Мана Кавамура (№1218 WTA) - 6:0, 1:6, 6:2. Христина Почтовик (№1295 WTA) - Джорджа Пінто (№748 WTA) - 2:6, 2:6.