Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Скандальна поразка Енді Маррея. Цікаві факти з історії US Open

Скандальна поразка Енді Маррея

Відкритий чемпіонат США ще тільки стартував, а в тенісному ком'юніті йде жваве обговорення «туалетного скандалу». Підґрунтям для нього стали висловлювання екс-першої ракетки світу шотландця Енді Маррея. Після програного матчу третій ракетці світу Стефаносу Ціціпасу тенісист гостро розкритикував поведінку суперника, який під час матчу витрачав на туалетну перерву 10 хвилин. Маррей заявив, що  греку для особистих потреб потрібно вдвічі більше часу ніж  Джефу Безосу для того, щоб полетіти в космос.

Чимало тенісистів погодилось з позицією шотландця. Адже у зрілому віці набагато важче знову увійти в ігровий ритм після 10-хвилинної перерви.

Тенісний поєдинок тривав 4 години і 44 хвилини та завершився перемогою Ціціпаса - 2:6, 7:6(9), 3:6, 6:3, 6:4.

Цікаві факти з історії US Open:

• У 2018 році французька тенісистка Алізе Корне отримала попередження від судді на вишці за неспортивну поведінку. Під час матчу проти Йоханни Ларссон спортсменка помітила, що її футболка вдягнута задом наперед. Після цього Корне виправила цю незручність. Спортсменка переодягнулась безпосередньо на корті.
  • Саме на US Open вперше були зрівняні розміри призових для чоловіків та жінок. Ця подія сталася у 1973 році. Поштовхом стала відмова виступати в турнірі Біллі Джин Кінг через те що чоловіки отримують більші суми.
  • Головні призи для чоловіків і жінок з 1987 року виготовляють ювелірні майстри компанії Tiffany & Co.
  • Під час матчу матчу першого кола між Алісією Паркс і Ольгою Данилович американка повторила рекорд самої потужної подачі в історії турніру. Тенісистка виконала подачу зі швидкістю 208 км/год. Паркс повторила рекорд встановлений співвітчизницею Венерою Вільямс у 2007 році.

Сам матч завершився перемогою Данилович - 6:3, 7:5. У другому колі вона гратиме з чинним переможцем US Open Наомі Осакою.