Сергій Стаховський здобуває титул у Братиславі. Блискуча перемога Алькараса Гарафії на NextGen.

Сергій Стаховський здобуває титул у Братиславі

Українець Сергій Стаховський вийшов переможцем тенісного турніру в Братиславі. У фіналі парного розряду наш співвітчизник в дуеті з словаком Філіпом Хоранскі здолав україно-казахський тандем у складі Дениса Молчанова та Олександра Недовесова - 6:4, 6:4.

Для Стаховського цей титул став третім у сезоні. В активі українця перемоги на турнірах в Празі та Остраві.

Блискуча перемога Алькараса Гарафії на NextGen

В суботу у Мілані завершився Next Generation ATP Finals. Перемогу у турнірі здобув 18-річний Карлос Алькарас Гарафія. У фіналі іспанець здолав американця Себастьяна Корду - 4:3(5), 4:2, 4:2.

Під час турніру переможець впродовж п'яти матчів віддав суперникам лише один сет. Разом з титулом Карлос Алькарас Гарафія заробив $402,400 призових.

Перші втрати на Підсумковому турнірі ATP

Вчора в Турині стартував Підсумковий турнір ATP. У змаганні беруть участь вісім найкращих тенісистів за підсумками сезону. Призовий фонд Nitto ATP Finals складає $ 7,25 млн.  Це більше ніж у минулому році  ($ 5,7 млн), але ще не дотягує до передковідного періоду ($ 9 млн). Тільки за участь у турнірі тенісисти отримають чек на $ 173 тисячі.

Відповідно до жеребкування всіх учасників було розподілено на дві групи. До складу Червоної увійшли Даніїл Медвєдєв, Александр Звєрєв, Маттео Берреттіні та Хуберт Хуркач. У Зелену групу потрапили Новак Джокович, Стефанос Ціціпас, Андрєй Рубльов і Каспер Рууд.

В матчі-відкритті на корт вийшли минулорічний переможець турніру Даніїл Медвєдєв та польський тенісист Хуберт Хуркач. Росіянин не без проблем переміг у трьох сетах - 6:7(5), 6:3, 6:4.

У другому поєдинку першого ігрового дня змагалися німецький тенісист Александр Звєрєв та італієць Маттео Берреттіні (на фото). Останній у другій партії відмовився від продовження боротьби через травму. Рахунок матчу 7:6(7), 1:0. Тож у другому турі місце італійського тенісиста займе його співвітчизник Яннік Сіннер. Він є першим запасним.

Гвадалахара - Гарбіньє Мугуруса виходить до півфіналу

Впродовж вікенду визначились три півфіналістки Підсумкового турнірі WTA. В суботу компанію Анетт Контавейт склала Паула Бадоса. У групі Чічен-Іца іспанська тенісистка здобула другу поспіль перемогу. Цього разу над Марією Саккарі - 7:6(4), 6:4.

Третя учасниця плей-офф стала відома сьогодні вночі. Гарбіньє Мугуруса (на фото) перервала 12-матчеву безпрограшну серію Анетт Контавейт здобувши важливу перемогу в особистій зустрічі - 6:4, 6:4. Для естонської тенісистки цей матч не мав особливого значення, адже вона достроково завоювала путівку у півфінал.