Сачко долає перше коло у Форлі. Вольова перемога Німеччини у чвертьфіналі Кубка Девіса.

Віталій Сачко долає перше коло на челенджері у Форлі

Віталій Сачко взяв переможний старт на тенісному турнірі серії Challenger, що цими днями розпочався у Форлі. У першому колі жереб звів українського тенісиста з власником вайлд-кард італійцем Лукою Нарді (№419 ATP). Доля матчу вирішилась у третьому сеті. Сачко, програючи 1:4, зміг переломити хід поєдинку на свою користь вигравши пять геймів поспіль. Підсумковий рахунок 6:4, 5:7, 6:4 на користь українського тенісиста.

У другому колі на Віталія очікує шостий сіяний Алтуг Джелікбілек з Туреччини (№164 ATP).

Вольова перемога збірної Німеччини у чвертьфіналі Кубка Девіса

У вівторок в Інсбруку відбувся другий чвертьфінальний матч фінального турніру Кубка Девіса. Путівку до півфіналу виборювали збірні Великобританії і Німеччини.

У стартовому матчі британець Деніел Еванс менш ніж за годину впевнено переміг Петера Гойовчика - 6:2, 6:1. Однако Ян-Леннард Штруфф (№51 ATP) у поєдинку проти Кемерона Норрі (№12 ATP) своєю грою продемонстрував, що німецьку збірну рано списувати з рахунку. Перший сет був схожий на трилер. На початку партії німецький тенісист повів в рахунку 4:2. Але британець не тільки відігрався, а й вийшов вперед. В 11 геймі після тривалого розіграшу Штруфф програв свою подачу і здавалось, що Норрі візьме перший сет. Однак німецький тенісист миттєво відігрався. Програючи 0:15 Штруфф взяв поспіль чотири подачі суперника. Тож доля партії вирішилась на тай-брейку. У вирішальний момент німецькому тенісисту вдалось відіграти два сетболи у Кемерона Норрі та здобути перемогу в першій партії - 8:6.

Не дивлячись на те, що в подальшому британцю вдалось зрівняти рахунок у поєдинку, Ян-Ленард Штруфф у вирішальному третьому сеті приносить збірній Німеччини таку потрібну перемогу. Підсумковий рахунок 7:6(8), 3:6, 6:2 на користь німецького тенісиста.

За рахунку 1-1 на корт вийшли пари. За збірну Великобританії грали Джо Солсбері та Ніл Скупскі. Честь Німеччини захищали Кевін Кравіц та Тім Пюц. Спортсмени подарували глядачам два видовищних тай-брейки. У першій партії британці не реалізували 4 сетболи. Німецькі тенісисти своїм шансом скористались сповна, вигравши перший сет 7:6 (12:10). У другій партії Джо Солсбері і Ніл Скупскі вели на тай-брейку 5:0. Здавалось, що на глядачів чекає третій сет. Однак Кевін Кравіц та Тім Пюц взяли поспіль 7 розіграшів і вивели збірну Німеччини у півфінал.