РОЗГРОМНА ПЕРЕМОГА КОКО ГОФФ У ФІНАЛІ ПРЕСТИЖНОГО ХАРДОВОГО ТУРНІРУ В ПЕКІНІ

В понеділок у столиці Китаю Пекіні фінішував преcтижний хардовий турнір China Open. У вирішальному матчі за титул боролися четверта сіяна американка Коко Гофф (№6 WTA) і Кароліна Мухова (№49 WTA) з Чехії.

Поєдинок тривав 1 годину і 17 хвилин та завершився переконливою перемогою шостої ракетки світу - 6:1, 6:3.

Це була третя очна зустріч тенісисток. Коко не програла суперниці жодного сету.

Для американки це лише другий титул у 2024 році і 8-й в кар'єрі. Нагадаємо на старті поточного сезону Гофф взяла трофей на змаганнях в Окленді обігравши в фіналі Еліну Світоліну.

СТАРОДУБЦЕВА ЗАВЕРШУЄ БОРОТЬБУ У КВАЛІФІКАЦІЇ ТУРНІРУ WTA 1000 В УХАНІ

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (№115 WTA) не змогла пробитись до основної сітки хардового турніру WTA 1000 у китайському Ухані. У фіналі кваліфікації 24-річна українка програла Анні Бондар (№90 WTA) з Угорщини - 6:7 (4:7), 4:6.

Матч тривав 2 години.

Це вже вдруге перетнулись змагальні шляхи тенісисток. У червні жереб звів Юлію та Анну у першому раунді кваліфікації Вімблдону. У тому протистоянні цілковита перевага була на боці українки - 6:4, 6:0.

У 1/32 фіналу Бондар зустрінеться з Анной Калінской (№14 WTA).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Роанн. Хард (indoor). Кваліфікація. Півфінал. Локолі Л. (№478 ATP) - Сачко В. (№402 ATP) - 1:6, 7:6(6), 1:6.