«Ролан Гаррос» - греко-чеський трилер у півфіналі. Українські юніори у півфіналі «Ролан Гаррос».

«Ролан Гаррос» - греко-чеський трилер у півфіналі

Драматично складався другий півфінальний матч у жінок між чеською тенісисткою Барборою Крейчіковою  (№33 WTA) та гречанкою Марією Саккарі (№18 WTA). У першому сеті суперниці почергово обмінювались брейками. Врешті у 12 геймі Саккарі вчергове не змогла втримати  свою подачу вигравши лише один розіграш. 7:5 на користь Барбори Крейчікової.

Початок другого сету складався для Марії Саккарі напрочуд вдало. Вона повела 4:0. Надалі гречанка збавила оберти і віддала одну подачу суперниці. У десятому геймі Саккарі подавала на сет. Однак лише з третьої спроби реалізувала сет-пойнт.

У третьому сеті Марія Саккарі повела в рахунку взявши на старті сету подачу суперниці. У дев'ятому геймі грецька тенісистка мала матч-бол, однак Крейчікова все ж втримала свою подачу.

Переломний момент наступив коли чеській тенісистці вдалось зрівняти рахунок - 5:5. Марія Саккарі не змогла взяти свою подачу і втратила ініціативу. Крейчікова змогла нав'язати боротьбу гречанці на її подачі і врешті дотиснула суперницю - 7:5, 4:6, 9:7.

Другою фіналісткою стала Анастасія Павлюченкова, яка перемогла Тамару Зіданшек з Словенії - 7:5, 6:3.

Українка у півфіналі Ноттінгему

На тенісному турнірі WTA 250 у Ноттінгемі українська тенісистка Людмила Кіченок в парі з японкою Макото Ніномія здобула легку перемогу над британським дуетом Сара Бет Грей / Емілі Уеблі-Сміт. За рахунку 6:1, 1:0 суперниці припинили боротьбу.

У півфіналі на україно-японську пару чекає серйозний суперник - тандем у складі Джоанни Конти та Донни Векіч.

Завершила боротьбу на трав'яних кортах Ноттінгему Катерина Козлова (№159 WTA). Вона програла британці Джоанні Конті (№20 WTA) - 1:2 (2:6, 6:1, 3:6).

Українські юніори у півфіналі «Ролан Гаррос»

Вчора на кортах «Ролан Гаррос» відбулись матчі чвертьфінальної стадії у юніорів. На жаль в одиночному розряді  В'ячеслав Бєлінський програв сіяному на турнірі п’ятим французу Джованні Мпетші Перрікару - 2:6, 1:6. Водночас наш тенісист продовжить виступи у парному розряді. В дуеті з болгарином Нєстєровим В'ячеслав здолав французький тандем Саша Гімар Вайєнбург / Мехді Садауї (Франція) - 6:1, 5:7, 12:10.

Сьогодні у півфіналі болгаро-українська пара на 14-у корті побореться за вихід до фіналу з дуетом французьких тенісистів Джованні Мпетші Перрікар / Артур Філс.

В іншому півфіналі гратиме ще один український юніор Герман Самофалов. У чвертьфіналі він разом з бельгійцем Мартіном Катцем переміг польську пару Макс Касніковскі / Александр Орліковські (Польща) - 6:7(6), 6:4, 10-7.