Рим: Ешлі Барті залишає «вічне місто». Чи буде Ноле наступним?

Вчора визначились три півфіналістки римського “Мастерсу” - Internazionali BNL d'Italia. Першу пару учасниць склали Петра Мартич та Кароліна Плішкова. Фавориткою протистояння вважається чешка. Однак у чвертьфінальному матчі з Єленою Остапенко у Плішкової були серйозні проблеми. Під час поєдинку Кароліна припустилась 13 подвійних  помилок. Рахунок зустрічі 4:6, 7:5, 7:6(1).

У матчі Ешлі Барті та Корі Гауфф мала визначитись гіпотетична суперниця Еліни Світоліної. Австралійка виграла перший сет 6:4 та вела в рахунку 2:1 у другому. Однак травма руки завадила їй продовжити зустріч.

Через дощ матч Світоліної та польської тенісистки Іги Святек перенесли на суботу. Це буде їх перше протистояння на корті.

Визначилась пара півфіналістів у чоловіків. Американець Райлі Опелка здолав аргентинця Федеріко Дельбоніса 7:5, 7:6(2). Раніше найкращим результатом 23-річного тенісиста на турнірах серії “Мастерс” було потрапляння до чвертьфіналу на Western & Southern Open (Нью-Йорк).

Його наступним суперником став третя ракетка світу Рафаель Надаль. Іспанець здолав німця Александра Зверєва  6:3, 6:4. Рафа реваншувався за поразку тижневої давнини на кортах Мадрида.

Сьогодні відбудеться догравання чвертьфінального поєдинку між першою ракеткою світу Новаком Джоковичем та Стефаносом Ціціпасом з Греції. Серб програв перший сет 4:6. А в другому грецький тенісист веде з брейком 2:1.

В італійському місті Парма стартує жіночий тенісний турнір категорії WTA 250 Emilia-Romagna Open. Призовий фонд змагання складає $235 тисяч.

У першому раунді кваліфікації на корт вийде Катаріна Завацька. Вона гратиме проти італійки Нурії Бранкаччі (№589 WTA). У разі успіху на українку чекатиме переможець пари  Кетрін МакНеллі (№109 WTA) - Джессіка П'єрі (№263 WTA).

Турніри ФТУ:

Кубок області пам’яті Зенона Домбровського. 10.05. - 14.05.2021. Львів. Категорія: 1

Жінки. До 14 років. Фінал. Клімова Анна - Сушкова Антоніна - 1:6, 1:6.

Жінки. Дорослі. Фінал. Терлецька Ольга Ігорівна - Жильчук Софія - відмова (Терлецька)

Чоловіки. До 14 років. Фінал. Жадан Павло - Боднарчук Павло - 6:0, 6:1.

Чоловіки. Дорослі. Фінал. Кулабухов Павло - Шолош Лев - 2:6, 2:6.