Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Рафаель Надаль перший фіналіст Australian Open. Барті та Коллінз у жіночому фіналі.

Ешлі Барті у фіналі Australian Open

Перша ракетка світу Ешлі Барті впевнено пройшла турнірним шляхом до фіналу Відкритого чемпіонату Австралії. У півфіналі австралійка обіграла американську тенісистку Медісон Кіз (№51 WTA) - 6:1, 6:3. Матч був доволі швидкоплинним і закінчився впродовж 1 години і 2 хвилин.

На шляху до фіналу Барті не програла жодного сету. Найбільше часу на корті перша ракетка світу провела у четвертому раунді. Щоб зламати опір Аманди Анісімової австралійці знадобилась 1 година і 14 хвилин.

Варто зазначити, що Барті стала першою австралійкою у фіналі Australian Open починаючи з 1980 року. Тоді у вирішальному матчі Венді Тернбулл програла Гані Мандліковій з Чехословаччини -  0:6, 5:7.

Суперницею Барті у фіналі стала представниця США Даніель Коллінс (№30 WTA). У півфінальному матчі вона була сильніше за польську тенісистку Ігу Свьонтек (№9 WTA) - 6:4, 6:1.

Завдяки виходу у фінал турніру американська тенісистка дебютуватиме в топ-10 світового рейтингу.

Фіналістки Australian Open мають у своєму активі чотири очних дуелі. Рахунок 3-1 на користь Ешлі Барті.

Младеновіч та Додіг переможці Australian Open у міксті

Інтернаціональний дует у складі француженки Крістіни Младеновіч та хорвата Івана Додіга став переможцем Відкритого чемпіонату Австралії у міксті.

У фіналі турніру тенісисти обіграли власників вайлд-кард австралійський тандем Джеймі Форліс / Джейсон Каблер - 6:3, 6:4. Поєдинок тривав 1 годину і 17 хвилин.

Минулорічні переможці Australian Open Барбора Крейчікова та Нікола Мектіч цього разу не приймали участь у змаганнях змішаних пар.

Рафаель Надаль перший фіналіст Australian Open

Екс-перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль став першим фіналістом Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Кілька хвилин тому завершився його поєдинок з італійцем Маттео Берреттіні. У підсумку 6:3, 6:2, 3:6, 6:3 на користь іспанського тенісиста.

Доля другої путівки у фінал визначиться у протистоянні між Стефаносом Ціціпасом і Даніїлом Медвєдєвим. Початок матчу орієнтовно о 10:35 за Києвом.