Підсумковий турнір WTA - всі учасниці відомі. Александр Звєрєв тріумфує у Відні.

Анетт Контавейт здобуває другий титул поспіль

У неділю визначилась володарка титулу на турнірі Transylvania Open. Десяту перемогу поспіль, а з нею і другий титул здобула Анетт Контавейт (на фото). У фіналі естонка обіграла представницю Румунії Сімону Халеп - 6:2, 6:3. Відтак тенісистка набрала 3061 очко у Чемпіонській гонці WTA.  Лише завдяки перемозі Контавейт випередила представницю Тунісу Онс Жабер (3020).

В оновленому рейтинг-листі естонська тенісистка увійшла до топ-10 і займає сьоме місце.

Нагадаємо, що у суботу завершила виступи на турнірі Марта Костюк. У півфіналі українська тенісистка поступилась Сімоні Халеп з рахунком 0:6, 1:6.

Підсумковий турнір WTA - всі учасниці відомі

Після завершення фіналу у Клуж-Напоці стали відомі імена всіх учасниць Підсумкового турніру WTA. Це право вибороли білоруска Аріна Соболенко, чеські тенісистки Барбора Крейчикова та Кароліна Плішкова, гречанка Марія Саккарі, іспанки Гарбінє Мугуруса і Паула Бадоса, Іга Святек з Польщі та естонка Анетт Контавейт. Окрім цієї «вісімки» до Мексики вирушать дві запасні. Ймовірно це будуть Онс Жабер та Анастасія Павлюченкова. Вони посіли 10-е та 12-е місце у загальному заліку. Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна зайняла 13-у сходинку.

Підсумковий турнір WTA пройде з 10 по 17 листопада у Гвадалахарі замість китайського Шеньчженя. Для шести тенісисток це буде дебют. Тільки Кароліна Плішкова, чотири рази, та Гарбінє Мугуруса, тричі, були учасницями WTA Finals.

Александр Звєрєв тріумфує у Відні

Перемогою Александра Звєрєва завершився турнір серії ATP 500, що минулого тижня проходив у Відні. У фіналі німецький тенісист переграв американця Френсіса Тіафо -  7:5, 6:4.

Для Александра це п'ятий титул в сезоні. В активі Звєрєва золото Олімпійських ігор, два «Мастерса» (Мадрид, Цинциннаті) та турнір в Акапулько.

Минулий тиждень так і не дав остаточної відповіді на питання - хто завоює два вакантних місця на Підсумковому турнірі. Станом на сьогодні шанси на поїздку до Турину зберігають шість тенісистів. Основна боротьба розгорнеться між Каспером Руудом, Янніком Сіннером, Хубертом Хуркачем та Кемероном Норрі. У Аслана Карацева та Фелікса Оже-Аляссіма шанси лише теоретичні.