Петра Квітова здобуває титул на кортах Істборна. Людмила Кіченок зупиняється за крок від титулу на турнірі в Істборні.

Чеська тенісистка Петра Квітова здобуває титул на кортах Істборна

У переддень Вімблдону у Істборні завершився турнір серії WTA 500. У фіналі змагалися Петра Квітова і минулорічна переможниця Єлєна Остапенко.

Поєдинок пройшов за явної переваги чеської тенісистки. Квітова виграла - 6:3, 6:2.

Це було дев'яте очне протистояння спортсменок. Попереду представниця Чехії - 5-4.

Для Квітової титул в Істборні став 29-им за кар'єру та першим починаючи з березня 2021 року.

Людмила Кіченок зупиняється за крок від титулу на турнірі в Істборні

На жаль не змогла здобути другий титул поспіль українська тенісистка Людмила Кіченок. Наша спортсменка виступала в дуеті з Єлєною Остапенко. Суперницями україно-латиської пари у фіналі Істборна стали Магда Лінетт та Александра Круніч.

Поєдинок не відбувся. Напарниця Людмили Єлєна Остапенко травмувала великий палець правої ноги. Тому латиська тенісистка вирішила не ризикувати і знялась з турніру.

Окремо зазначимо, володарки титулу Магда Лінетт та Александра Круніч зіграли на турнірі лише два стартові зустрічі. Їх півфінальний матч проти Онс Жабер та Серени Вільямс також не відбувся.

Георгій Кравченко долає перший раунд кваліфікації німецького челенджера

В понеділок у німецькому містечку Люденшайд стартує грунтовий турнір серії Challenger Sauerland Open. Призовий фонд змагання складає €45,730. У турнірі беруть участь три українських тенісисти Віталій Сачко, Олексій Крутих і Георгій Кравченко.

Перші двоє завдяки рейтингу розпочнуть виступи з основної сітки. Георгію Кравченку довелось розпочати свій турнірний шлях з кваліфікації. Вчора він легко розібрався з місцевим гравцем Людгером Фастбендом - 6:0, 6:1. Сьогодні у вирішальному матчі за місце в основі українець поміряється силами з Сумітом Нагалом (Індія).