Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Переможний старт Ястремської в Боготі. Катаріна Завацька попереду у перерваному матчі проти Кароліни Плішкової.

 

 

Переможний старт Даяни Ястремської на турнірі в Боготі

Цього тижня у Боготі проходить жіночий тенісний турнір серії WTA 250. Серед учасниць українська тенісистка Даяна Ястремська (№102 WTA). Суперницею українки на старті змагання стала угорка Панна Удварді (№84 WTA).

Даяна відмінно провела поєдинок першого кола здобувши впевнену перемогу - 7:5, 6:1.

У другому раунді на Ястремську чекає зустріч з італійкою Сарою Еррані (№145 WTA).

 

Віталій Сачко долає перше коло на челенджері у Санремо

В понеділок в італійському Санремо стартував тенісний турнір серії ATP Challenger. Призовий фонд змагання складає $45,730. Очолюють список сіяних гравців Хольгер Руне і Джанлука Маджер.

Єдиним представником України в турнірі є Віталій Сачко. У вівторок наш співвітчизник впевнено подолав перше коло змагань. Український тенісист переміг італійця Едоардо Лаваньйо (№ 392 ATP) – 6:3, 6:4.

Вже сьогодні на Віталія очікує новий суперник Томас Фаббіано (№ 184 ATP).

 

 

 

Катаріна Завацька попереду у перерваному матчі проти Кароліни Плішкової

У Чарльстоні триває жіночий турнір серії WTA 500 Credit One Charleston Open. Вчора було зіграно решта матчів першого кола змагань. Третім запуском на центральний корт вийшла Катаріна Завацька (№215 WTA). Суперницею української тенісистки стала представниця Чехії Кароліна Плішкова (№7 WTA).

Перший сет склався вдало для Катаріни. За рахунку 5:5 українка всуху виграла подачу суперниці та водночас змогла захистити свою. Рахунок у стартовій партії 7:5 на користь Завацької.

У другому сеті за рахунку *2:3 на користь Плішкової матч було перервано через дощ. Його догравання відбудеться сьогодні. Паралельно на третьому корті заплановано поєдинок Ангеліни Калініної та представниці Казахстану Єлени Рибакіної.

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!