Переможний старт українських тенісистів на турнірі в Італії.

Переможний старт українських тенісистів на турнірі в Італії

Вчора в італійському містечку Андрія стартувала основна сітка хардового турніру серії Challenger. У змаганні беруть участь два українських тенісисти Віталій Сачко (№323 ATP) та Ілля Марченко (№423 ATP). Останній на шляху до основи здолав два раунди кваліфікації. Вчора у вирішальному матчі українець переміг бельгійця Рафаеля Колліньйона (№297 ATP) - 6:3, 7:5.

Сьогодні Ілля проведе поєдинок першого раунду проти ерефійця Алібека Качмазова (№334 ATP).

Вдало стартував і Віталій Сачко. Наш співвітчизник здобув вольову перемогу у зустрічі з болгарином Александаром Лазаровим (№277 ATP) - 3:6, 6:3, 6:2.

Наступний суперник українця визначиться у матчі Єлле Селс (№129 ATP) - Алєксєй Ватутін (№285 ATP).

Прикра поразка Катерини Володько на турнірі в Італії

У понеділок в Ортізеї стартував грунтовий турнір серії ITF з призовим фондом 25 тисяч доларів. Серед учасниць змагання українка Катерина Володько (№315 WTA). Суперницею нашої співвітчизниці у стартовому матчі першого раунду стала Ень Шуо Лян з Тайваню (№392 WTA).

Напружений поєдинок тривав 3 години та 10 хвилин. Попри перемогу у стартовій партії 7:5 Катерина не змогла пробитись у друге коло. У другому сеті Володько впевнено вела в рахунку 5:2, однак примудрилась програти на тай-брейку. У вирішальній партії українська тенісистка черговий раз втратила ігрову перевагу поступившись з рахунком 7:5, 6:7 (2:7), 6:7 (2:7).

Зазначимо впродовж матчу Катерина не реалізувала три матчболи.