Переможний старт Новака Джоковича в Турині. Марія Саккарі виходить у півфінал Підсумкового турніру.

Переможний старт Новака Джоковича в Турині

З перемоги розпочав виступ на Підсумковому турнірі ATP перша ракетка світу Новак Джокович. Його суперником у стартовому матчі другого ігрового дня став Каспер Рууд. Перший сет пройшов в досить напруженій боротьбі. Сербський тенісист додав трішки інтриги в матчі програвши свою першу подачу. Однак вже в шостому геймі Джокович зрівняв рахунок. Надалі серб впевнено брав свою подачу і нав’язував боротьбу на подачі суперника. У десятому геймі Джокович мав нагоду завершити першу партію на подачі Каспера Рууда, але норвежцю вдалось відіграти два сет-пойнти. Доля першого сету вирішилась на тай-брейку, де Джоковичу, не без помилок, вдалось довести свою перевагу - 7:6(4).

У другій партії боротьби не вийшло. Перша ракетка світу вже на старті зробив брейк і впевнено довів матч до перемоги. Підсумковий рахунок - 7:6(4), 6:2 на користь Новака Джоковича. Після цього рахунок особистих зустрічей став 2-0 на користь сербського тенісиста.

У другому матчі Зеленої групи на корт вийшли Стефанос Ціціпас та Андрєй Рубльов. Тенісисти добре знають манеру гри один одного. Перед поєдинком рахунок особистих зустрічей був 5-4 на користь грека.

З самого початку матчу росіянину вдалось заволодіти ініціативою на корті. Вже у першому геймі Андрей Рубльов не реалізував три брейк-пойнти на подачі Ціціпаса. Надалі росіянин впевнено подавав, продемонструвавши високий відсоток очок виграних на першій подачі - 87 (20/23). Долю поєдинку вирішили дві програні подачі Ціціпаса. Як підсумок - перемога Рубльова 6:4, 6:4.

Сьогодні в Турині відбудуться матчі другого туру у Червоній групі. Першими на корт вийдуть Даніїл Медвєдєв та Александр Звєрєв.

Марія Саккарі виходить у півфінал Підсумкового турніру

Сьогодні вночі стало відомо ім'я останньої учасниці півфіналу Підсумкового турніру WTA, що цими днями проходить у Гвадалахарі. У першому поєдинку ігрового дня у групі Чічен-Іца Іга Свьонтек у двох сетах здолала Паулу Бадосу - 7:5, 6:4. За великим рахунком для іспанської тенісистки цей матч не мав принципового значення. Адже вона достроково гарантувала собі місце у півфіналі.

Доля останнього місця вирішувалась в протистоянні Марії Саккарі та Аріни Сабаленко. Напружений поєдинок тривав 2 години і 50 хвилин та закінчився на користь грецької тенісистки - 7:6(1), 6:7(6), 6:3.

Сьогодні в Гвадалахарі розпочнуться півфінальні матчі. В одному  них на вболівальників очікує іспанське дербі за участю Паули Бадоси та Гарбіньє Мугуруси. В іншому поєдинку зустрінуться Марія Саккарі та Анетт Контавейт.