Переможний старт Марти Костюк та розгромна перемога Ангеліни Калініної у першому колі Australian Openна Australian Open.

Переможний старт Марти Костюк на Australian Open

У понеділок 15 січня на Зеленому континенті стартував 111-й розіграш Відкритого чемпіонату Австралії. Загальний призовий фонд змагання складає 76,5 млн. австралійських доларів. Це на 3.38% більше ніж у минулому році.

Відразу п'ять українок вийдуть на старт, щоб позмагатись за титул. Першою розпочала Марта Костюк (№61 WTA). Її суперницею була американка Аманда Анісімова (№27 WTA).

Українка напрочуд легко обіграла свою опонентку - 6:3, 6:4. Матч тривав 1 годину і 18 хвилин. Відтак рахунок у очному протистоянні став 2-0 на користь Марти.

У другому раунді Костюк змагатиметься з Олівією Гадецкі (№199 WTA) з Австралії.

Розгромна перемога Ангеліни Калініної у першому колі Australian Open

Услід за Мартою Костюк пробилась до другого раунду Відкритого чемпіонату Австралії перша ракетка України Ангеліна Калініна (№61 WTA). Наша співвітчизниця за 1 годину і 15 хвилин обіграла кваліфаєра американку Коко Вандевей (№139 WTA) - 6:3, 6:1.

Рівна боротьба у матчі тривала до рахунку 3:3. За цей час суперниці по разу обмінялись брейками. Після цього гра перейшла під повний контроль української тенісистки.

Сьогоднішня перемога дозволила Ангеліні зрівняти рахунок у особистому протистоянні - 1-1.

У наступному раунді Калініна гратиме проти Петри Квітової (№15 WTA).

Українці на кортах світу:

Australian Open. Жінки. Хард. 1/64 фіналу. Цуренко Л. (№134 WTA) - Мухова К. (№133 WTA) - 2:6, 1:6. Ястремська Д. (№101 WTA) - Остапенко Є. (№17 WTA) - 4:6, 2:6.

Challenger. Нонтхабурі. Хард. Кваліфікація. Півфінали. Орлов В. (№389 ATP) - Овчаренко О. (№379 ATP) - 6:4, 6:2.

Challenger. Пірасікаба. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Бертола Р. (№349 ATP) - Приходько О. (№442 ATP) - 5:7, 0:3 відмова Бертоли.

ITF. Жінки. Анталія. Грунт. ¼ фіналу. Соболєва А. (№697 WTA) - Маццола А. (№953 WTA) - 6:4, 6:0. ½ фіналу. Барта П. - Соболєва А. - 6:3, 6:2.