Переможний старт Катерини Байндль у кваліфікації US Open

29 серпня у Нью-Йорку стартує останній в цьому році турнір серії Grand Slam Відкритий чемпіонат США з тенісу. За тиждень до початку змагань на кортах Національного тенісного центру Біллі Джин Кінг розпочалась кваліфікація. У жіночій сітці заявлені три представниці України Катерина Байндль, Катаріна Завацька і Дар'я Снігур. Перші дві тенісистки провели вчора свої стартові матчі.

Першою на корт вийшла Катерина Байндль (№136 WTA). Суперницею українки стала Джесіка Малечкова (№210 WTA). Наша співвітчизниця здобула впевнену перемогу - 6:4, 6:4.

Далі за сіткою на Катерину очікує зустріч з Тамарою Корпач з Німеччини.

На жаль не змогла підтримати переможний старт подруги Катаріна Завацька (№323 WTA). На старті кваліфікації українка програла швейцарці Йоанне Цугер (№167 WTA).

Зазначимо, у першому сеті Катаріна мала непогані шанси на перемогу. Українська тенісистка вела на тай-брейку 5:2. Однак не втримала перевагу і програла.

Сьогодні свій перший матч проведе Дар'я Снігур (№125 WTA). Вона змагатиметься проти Тесси Андріанжафітрімо (№218 WTA) з Франції.

Олексій Крутих долає стартовий раунд на турнірі в Чехії

У понеділок в Празі стартував грунтовий турнір серії Challenger. Призовий фонд змагання складає €32160. У основній сітці за титул боротимуться два українці Віталій Сачко (№272 ATP) та Олексій Крутих (№271 ATP). Останній вчора розпочав свій турнірний шлях поєдинком проти румуна Маріуша Копіла (№347 ATP).

У напруженому трисетовому протистоянні перемогу святкував Олексій - 6:1, 4:6, 7:6(5).

Наступним суперником українського тенісиста стане володар вайлд-кард чех Петр Ноуза (№630 ATP).

Українці на кортах світу:

Баня-Лука. Грунт. 1/16 фіналу. Дамір Джумхур (Боснія та Герцеговина) - Євген Бондаренко - 6:0, 6:1.

Баня-Лука. Грунт. 1/8 фіналу. Пари. Владислав Манафов / Олег Приходько - Денис Молчанов / Ігор Зеленай - 2:6, 7:6(1), 10:6.

Познань. ITF. Грунт. 1/16 фіналу. Александр Калінін (білорусь) - Георгій Кравченко - 6:3, 0:6, 1:6.