Переможний старт Даяни Ястремської. Ангеліна Калініна впевнено долає перший раунд у Румунії.

Переможний старт Даяни Ястремської

З перемоги розпочала виступ на турнірі серії WTA 250 Даяна Ястремська (№79 WTA). У першому колі змагання, що проходить в італійському Курмайорі, вона здолала росіянку Віталію Дяченко (№135 WTA) - 6:3, 6:1.

Початково Даяна повинна була зіграти з Донною Векіч. Але перед стартом турніру стало відомо, що у ньому не зіграє Онс Жабер. Тож Ястремська отримала статус 10-ї сіяної і нову суперницю.

Впевнено розпочала турнір ще одна українська тенісистка Катерина Козлова (№132 WTA). У першому раунді вона переграла італійку Лючію Бронцетті (№148 WTA) - 6:1, 6:3.

Відтак у другому колі ми станемо свідками українського протистояння. Волею жереба Козлова і Ястремська у середу зустрінуться на корті між собою. Дівчата ще жодного разу не грали одна проти одної в офіційних матчах.

Ангеліна Калініна впевнено долає перший раунд у Румунії

Більш ніж упевнено розпочала турнір у Клуж-Напоці Ангеліна Калініна. У першому колі вона без надзусиль обіграла нідерландську тенісистку Леслі Керкхове - 6:1, 6:1. Черговою суперницею українки стала німкеня Анна-Лена Фрідзам.

Окрім Калініної сьогодні вболіватимемо ще й за Лесю Цуренко. Вона змагатиметься за місце у чвертьфіналі з росіянкою Анастасією Гасановою. Для обидвох тенісисток, враховуючи два раунди кваліфікації,  це буде четвертий поєдинок на турнірі.

Відома сімка учасниць турніру у Гвадалахарі

Стали відомі імена семи учасниць Підсумкового турніру WTA. Нагадаємо, дещо раніше право зіграти у WTA Finals вибороли Аріна Соболенко, Барбора Крейчикова, Кароліна Плішкова і Марія Саккарі. У понеділок стали відомі ще три тенісистки які кваліфікувались на турнір, що цьогоріч пройде у Гвадалахарі. Ними стали Іга Святек, Гарбінє Мугуруса і Паула Бадоса.

Перша ракетка світу і лідер Чемпіонської гонки WTA Ешлі Барті відмовилась від участі у змаганні. Австралійка вирішила зосередитись на підготовці до наступного сезону.

Наразі залишається вакантним лише одне місце. На нього претендують Онс Жабер і Анетт Контавейт. Заочна дуель відбувається без участі тенісистки з Тунісу. Вона в останній момент знялась з турніру в Курмайорі. Контавейт бере участь у змаганні, що проходить в Клуж-Напоці. Естонську тенісистку влаштовує тільки виграш титулу. Тільки за цих умов Анетт зможе обійти Жабер у загальному заліку.