Перемоги на берегах сонячної Анталії

Українські тенісисти Владислав Орлов (№369 ATP) та Георгій Кравченко (№626 ATP) зустрілися у фіналі на турнірі серії ITF в Анталії. У напруженому матчі, що тривав 2 години і 24 хвилини, перемогу здобув вищий за рейтингом Орлов — 2-6, 6-3, 6-4.

Це його другий титул після рестарту тенісного сезону. 22 листопада українець тріумфував у Шарм-ель-Шейху.

Паралельно з чоловічим тенісним турніром завершились змагання у жінок. Українська тенісистка Валерія Страхова виграла титул у парному розряді. В неділю, разом з грузинкою Софією Шапатовою, вона здобула перемогу над інтернаціональним дуетом Юлія Кіммельманн/Ілай Йорук — 6-4, 6-4.

Юніори дарують сенсації

В п'ятницю на кортах тенісного клубу “Мегарон” завершився міжнародний турнір серії Tennis Europe Junior Tour для гравців не старше 16-ти років. Серед юнаків перемогу виборов Семен Агинський, перегравши у фіналі змагань Святослава Колядинського — 6-1, 6-2.

У парному розряді титул здобули Костянтин Мантач і Павло Резоглазов вигравши фінальну зустріч у дуету Колядинський/Соненко — 6-1, 6-3.

В змаганні дівчат гору взяла сіяна на турнірі шостою Єлизавета Котляр. У фіналі вона була сильніше за Дарію Єсипчук — 7-5, 1-6, 6-1. Перший номер посіву частково реабілітувала себе здобувши титул у парному розряді. Разом з македонкою Теа Нікчевіч Єсипчук у фіналі переграла дует Анастасія Фірман/Юлія Хмара — 6-2, 7-6(7).

Результати тенісних турнірів:

Відкрита першість ДЮСШ 3. 14.12.2020 — 17.12.2020. Категорія: 1. Луцьк.

Фінал. Жінки. До 14-ти років. Кузнєцова Поліна - Ємшанова Марія - 6-4, 6-2.

Фінал. Чоловіки. До 14-ти років. Білозерцев Нікіта - Домбровський Володимир - 7-5, 6-3.

Tecnifibre cup 2 (14.12.2020 — 17.12.2020). Категорія: 2. Сєвєродонецьк.

Фінал. Жінки. До 12-ти років. Ткаленко Марія - Землянко Злата - 6-1, 6-1.

Фінал. Чоловіки. До 12-ти років. Заярний Олександр - Хаммонд Мартін Лютер Ашети - 6-3, 6-0.

Dnipro Junior Tour 3 (вікенд-турнір). 19.12.2020 — 20.12.2020. Категорія: 2. Дніпро.

Фінал. Жінки. До 12-ти років. Музиченко Вероніка — Крива Єлизавета — 6-4, 6-1.

Фінал. Чоловіки. До 12-ти років. Максименко Андрій — Шарбенко В'ячеслав— 6-0, 6-2.

Кубок АКS 9 (вікенд-турнір). 19.12.2020 — 20.12.2020). Категорія: 2. Харків.

Фінал. Жінки. До 14-ти років. Замкова Аліса — Корнеєва Аліна - 6-1, 6-3.