ПЕРЕКОНЛИВА ПЕРЕМОГА ЕЛІНИ СВІТОЛІНОЇ НА ТУРНІРІ WTA 500 У ВАШИНГТОНІ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ПЕРЕКОНЛИВА ПЕРЕМОГА ЕЛІНИ СВІТОЛІНОЇ НА ТУРНІРІ WTA 500 У ВАШИНГТОНІ

На кортах Вашингтона продовжується хардовий турнір серії WTA 500. В ніч на четвер була зіграна частина матчей другого раунду змагань. Серед тих хто виборював місце у чвертьфіналі була і українка Еліна Світоліна (№27 WTA). Її суперницею була п'ята сіяна ерефійка Дарія Касаткіна (№11 WTA).

Еліна доволі невимушено, впродовж 1 години і 37 хвилин, переграла опонентку - 6:2, 6:2.

Це була восьма зустріч дівчат і жодного разу Світоліна ще не програвала. Співвідношення виграних сетів - 16-2 на користь українки.

У наступному раунді Еліна зіграє проти переможниці зустрічі Джессіка Пегула (№4 WTA) - Пейтон Стернс (№59 WTA).

ПЕРША РАКЕТКА УКРАЇНИ ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ НА ЧЕЛЕНДЖЕРІ У САН-МАРИНО

Український тенісист Віталій Сачко (№156 ATP) не зміг подолати друге коло тенісного турніру серії Challenger, що цього тижня проходить у Сан-Марино. У середу українець поступився третьому сіяному Давіду Гоффену (№100 ATP) з Бельгії - 7:6(0), 2:6, 2:6.

Рахунок очних зустрічей став 1-1. Нагадаємо, минулого тижня Віталій обіграв свого візаві у півфіналі турніру у Вероні - 7:5, 6:4.

У чвертьфіналі переможець гратиме проти боснійця Нермана Фатіча  (№222 ATP).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

WTA 250. Прага. Хард. ⅛ фіналу. Німаєр Ю. (№101 WTA) - Байндль К. (№98 WTA) - 0:5. Відмова - Німаєр Ю.

Challenger. Ліберец. Грунт. ⅛ фіналу. Біттуан К. / Ужиловський В. - Яннакконе Ф. /  Клок Д. - 6:1, 6:2.

ITF. Коге. Пари. Грунт. ⅛ фіналу. Соболєва А. / Єсипчук Д. - Лабоуткова А. / Маєр Ауф Дер Гайде Л. - 4:6, 7:6(5), 11:13.

ITF. Ейндховен. Грунт. ⅛ фіналу. Лопатецька Д. (№757 WTA) - Де Зеув Дж. - 7:5, 6:2. Пари. ⅛ фіналу. Берген М. / Лопатецька Д. - Бахмуткіна П. / Ванхутте Ч. - 4:6, 4:6.

ITF. Тбілісі. Хард. 1/16 фіналу. Поплавська А. (№1197 WTA) - Золотарьова Р. - 4:6, 7:6(3), 6:0.