П'ятірка українок на старті Індіан-Веллс. Барселона - Олексій Крутих долає перше коло.

П'ятірка українок на старті Індіан-Веллс

На радість українським вболівальникам п'ятеро українських дівчат візьмуть старт на тенісному турнірі в Індіан-Веллс. Вчора до основної сітки змагань пробилась Катерина Козлова. Українська тенісистка у фіналі кваліфікації здолала перший номер посіву італійку Ясміне Паоліні - 6:1, 6:3.

В переддень старту основної сітки стали відомі імена суперниць наших дівчат. Завдяки високому номеру посіву Еліна Світоліна пропускає перше коло змагань. Суперниця українки визначиться у протистоянні Терези Мартінцової (№52 WTA) та власниці wild card Ешлін Крюгер (№609 WTA).

Друга ракетка України Марта Костюк у першому колі поміряється силами з китаянкою Чжан Шуай (№48 WTA). У цьому році турнірні шляхи дівчат перетинались в фіналі кваліфікації в Істборні. Тоді Марта здобула перемогу - 4:6, 6:4, 6:0.

Чи не найлегша суперниця дісталась Даяні Ястремській. У першому раунді українка зіграє з француженкою Ельзою Жакмо (№374 WTA).

Найскладніший жереб випав Ангеліні Калініній. Українська тенісистка у дебютному матчі зіграє проти американки Шелбі Роджерс (№44 WTA).

Цікаві факти з історії турніру в Індіан-Веллс:

• Найпотужніша подача серед тенісисток була зафіксована у 2007 році. Мяч поданий Брендою Шульц-Маккарті летів зі швидкістю 202,7 км/год.
  • На території Indian Wells Tennis Garden у 2008 році, під відкритим небом, відбувся матч команд НБА «Фінікс Санс» та «Денвер Наггетс».
  • Вперше, починаючи з 2000 року, на турнірі не буде жодного з тенісистів «Великої трійки».

Барселона - Олексій Крутих долає перше коло

Цього тижня у Барселоні проходить турнір серії Challenger - Emilio Sanchez Academy. Призовий фонд змагання складає €44,820. Серед учасників двоє українців.

По різному завершились для них вчорашні матчі першого кола. Георгій Кравченко (№452 ATP) на старті турніру отримав у суперники серйозного опонента - боснійця Даміра Джумхура (№132 ATP). Українцеві вдалось виграти перший сет, але більш майстерний суперник вже ж схилив шальки терезів на свою користь - 6:3, 3:6, 1:6.

Вдало закінчився вчорашній ігровий день для Олексія Крутих (№397 ATP). Наш співвітчизник напрочуд легко переміг іспанця Пабло Льямаса Руїса (№570 ATP) - 6:2, 6:2.

У другому колі на Крутих чекає серйозне випробування в особі лідера посіву француза Уго Гастона.