Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Овчаренко у чвертьфіналі турніру в Нові Сад. Білобородько долає друге коло на ф’ючерсі у Румунії.

Олександр Овчаренко у чвертьфіналі турніру в Нові Сад

На кортах Нові Сада продовжується грунтовий турнір серії ITF з призовим фондом 15 тисяч доларів. Свою чергову, дванадцяту поспіль перемогу здобув Олександр Овчаренко (№428 ATP). Цього разу, попри те що українець був беззаперечним фаворитом, матч видався доволі напруженим. Суперник нашого співвітчизника Душан Міланович з Сербії (№1612 ATP) повів у рахунку вигравши першу партію - 6:4. До честі Олександра, український тенісист не склав зброю і зміг переламати хід матчу і перемогти - 4:6, 6:3, 6:4.

Сьогодні Овчаренко проведе чвертьфінальний поєдинок проти Тадеуша Пароулека з Чехії (№969 ATP).

Ілля Білобородько долає друге коло на ф’ючерсі у Румунії

У румунському місті Пітешті триває грунтовий турнір COMESAD BCR OPEN. У змаганні беруть участь Ілля Білобородько та Олександр Белінський. Обидва вчора змагались за місця у чвертьфіналі турніру. Суперником  Іллі був Джіан Матіас Ді Натале з Аргентини. Наш співвітчизник здобув впевнену перемогу впродовж 1 години і 15 хвилин - 6:2, 6:3.

Далі за сіткою на Білобородька очікує зустріч з аргентинцем Хуаном Пабло Пасом. Останньому у четвер відверто пощастило. Його суперник Алекс Марті Пухольрас з Іспанії знявся ведучи в рахунку 6:3, 5:5.

На жаль не зміг подолати друге коло Олександр Белінський. Українець програв сіяному на турнірі під першим номером румуну Ніколасу Давіду Йонелу - 1:6, 2:6.

Українці на кортах світу. Коротко про головне:

• Маріанна Закарлюк здобула другу поспіль перемогу на турнірі в Монастірі. Цього разу українка переграла Емму Тотхову з Словаччини - 6:2, 6:2.
  • Україно-румунський дует у складі Богдана Йонуца Апостола та Іллі Білобородька вийшов до чвертьфіналу на турнірі в Пітешті. Вчора інтернаціональна пара впевнено здолала російсько-грузинський тандем Богдан Бобров / Серго Сіхарулідзе - 6:3, 6:2.