Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Олексій Крутих успішно долає кваліфікацію на турнірі в Іспанії. Хольгер Руне - поразка за крок від титулу.

Олексій Крутих успішно долає кваліфікацію на турнірі в Іспанії

У понеділок в столиці Каталонії розпочнеться грунтовий турнір серії ATP 500 Barcelona Open Banc Sabadell. У змаганні з призовим фондом €2,722,480 візьмуть участь четверо тенісистів з топ-10. Серед них минулорічний переможець Карлос Алькарас. На жаль черговий турнір пропустить Рафаель Надаль. Останній, до слова, 12 разів виборював тут титул.

У списку учасників єдиний українець Олексій Крутих (№177 ATP). Тенісист розпочав свій змагальний шлях на кортах Барселони зі стадії кваліфікації. Наш співвітчизник почергово здолав серба Міляна Зекіча (№227 ATP) 6:4, 4:6, 6:1 та француза Уго Греньє (№128 ATP) - 6:4, 6:4.

Сьогодні Олексій проведе свій перший матч в основі. Суперником Крутих буде ерефієць Павел Котов (№103 ATP).

Хольгер Руне - поразка за крок від титулу

Вчора на кортах Monte-Carlo Country Club фінішував перший у сезоні грунтовий турнір серії ATP 1000. У вирішальному матчі за титул зійшлись данець Хольгер Руне (№9 ATP) та ерефієць Андрей Рубльов (№6 ATP).

Напружений трисетовий поєдинок тривав 2 години і 36 хвилин та завершився на користь російського тенісиста - 7:5, 2:6, 5:7. У вирішальній партії Руне вів в рахунку 4:2 однак не втримав переваги.

Загалом це була третя очна зустріч спортсменів. Рахунок 1-2 на користь росіянина.

Для данця фінал в Монте-Карло став шостим на турнірах ATP. Тричі тенісисту вдавалось перемагати.

За підсумками змагання Руне перемістився на сьому позицію у світовому рейтингу.