НОВАК ДЖОКОВИЧ ТРІУМФАТОР US OPEN-2023

У Нью-Йорку, на кортах Національного тенісного центру USTA Біллі Джин Кінг завершився Відкритий чемпіонат США. У заключному матчі турніру друга ракетка світу Новак Джокович у трьох сетах переграв Даніїла Медвєдєва - 6:3, 7:6(5), 6:3.

Гра тривала 3 години і 17 хвилин.

Рахунок очних зустрічей став 10-5 на користь Ноле.

Сербський тенісист вчетверте в кар'єрі став переможцем US Open та взяв реванш у свого суперника за прикру поразку у фіналі 2021 року. Саме ця невдача коштувала Новаку сезонного «Великого Шлему».

Нагадаємо, для Джоковича це 24-й титул здобутий на турнірах серії Grand Slam.

ДАБРОВСКІ ТА РАУТЛІФФ ЧЕМПІОНКИ US OPEN 2023 РОКУ

В останній ігровий день Відкритого чемпіонату США визначились переможниці у парному розряді серед жінок. У фінальному протистоянні канадсько-новозеландський дует у складі Габріели Дабровскі та Ерін Раутліфф у двох сетах переграв тандем Лаура Зігемунд / Вєра Звонарьова - 7:6(9), 6:3.

Тай-брейк першої партії видався доволі валідольним. Дабровскі та Раутліфф лише з четвертої спроби змогли реалізувати сетбол.

Зазначимо для канадійки трофей завойований на американському мейджорі третій на турнірах «Великого Шлема». До цього вона виборола два титули у міксті - у 2017 році на «Ролан Гаррос» (з Р. Бопанною) та у 2018 на Australian Open (з М. Павічем). Водночас у Габріели були три перемоги на турнірах WTA 1000.

У Раутліфф досягнення скромніші. Вона тричі вигравала фінали на змаганнях серії WTA 250.