Нищівна поразка Світоліної на Australian Open. Нездоланний іспанський бар'єр для Марти Костюк.

Нищівна поразка Світоліної на Australian Open

У п'ятий ігровий день Відкритого чемпіонату Австралії сподівання українських вболівальників були пов'язані з матчами Еліни Світоліної та Марти Костюк. Перша ракетка України розпочинала ігровий день поєдинком проти Вікторії Азаренка. Білоруська тенісистка доволі незручний суперник для Еліни, яка до цього програла суперниці всі особисті зустрічі.

Перший сет став справжньою катастрофою для Світоліної. Українська тенісистка припустилась 13 невимушених помилок, а відсоток першої подачі був на рівні 35%. У підсумку нищівна поразка - 0:6.

У другій партії Світоліна спробувала чинити опір. Еліна, принаймі, почала чіплятись за свої подачі. У вирішальному восьмому геймі українка чинила запеклий опір на подачі Азаренка. Світоліна відіграла 5 матчболів та була близька до того, щоб взяти подачу білоруської спортсменки. Однак не реалізувала жоден з 3 брейкпойнтів. Натомість Азаренко все ж дотиснула Еліну і здобула чергову перемогу - 6:0, 6:2.

Нездоланний іспанський бар'єр для Марти Костюк

На жаль в п’ятий ігровий день завершила виступи на Відкритому чемпіонаті Австралії у одиночці українська тенісистка Марта Костюк (№66 WTA). У третьому раунді вона поступилась 6-й ракетці світу іспанці Паулі Бадосі - 2:6, 7:5, 4:6.

Після першої партії здавалось, що боротьби у матчі не вийде. Однак Марта була іншої думки. Не дивлячись на програну подачу на старті другого сету українка не припинила боротьбу. Марта не тільки зрівняла рахунок, але й у 12 геймі з третьої спроби реалізувала сетбол.

Доля матчу вирішилась у третьому сеті. Зі старту партії Костюк була у ролі наздоганяючої. Українська тенісистка черговий раз віддала перший гейм на своїй подачі. До честі Марти вона не здавалась. У дев'ятому геймі на своїй подачі українка відіграла два матчболи. Наступні розіграші стали вирішальними. Паула Бадоса заробила ще три матчпойнти. Два з них Костюк вдалось відіграти. На більше сил у української тенісистки не вистачило.

Після поразки в одиночці вболіватимемо за Марту в парному розряді, де вона продовжує виступи у дуеті з Даяною Ястремською.