Надія Кіченок у півфіналі Індіан-Веллс

Еліна Світоліна - шанси на Гвадалахару розвіялись на вітрі

Вчора на кортах Індіан-Веллс пройшли матчі четвертого кола змагань. Увага українських вболівальників була прикута до поєдинку Еліни Світоліної та Джессіки Пегули. Обидві тенісистки прямі конкурентки у боротьбі за місце на Підсумковому турнірі  WTA. До матчу рахунок особистих зустрічей був рівний. Тенісистки двічі зустрічалися впродовж року. На турнір в Абу-Дабі перемогу святкувала Світоліна - 6:4, 6:3, а за місяць на Australian Open американська тенісистка взяла реванш - 6:4, 3:6, 6:3.

На жаль перша ракетка України не змогла пробитись  до чвертьфіналу. Джессіка Пегула здобула беззаперечну перемогу - 6:1, 6:1. Поразка у матчі остаточно перекреслює шанси Світоліної на потрапляння до вісімки учасниць Підсумкового турніру. Адже перед вчорашнім ігровим днем українська тенісистка знаходилась на 10-й позиції. Суперниця Світоліної американка Пегула відставала від Еліни на 96 пунктів.

Загалом, вчора та сьогодні здобули перемоги всі головні конкурентки української спортсменки. Онс Жабер переграла Анну Калінскую - 6:2, 6:2. Вийшли до чвертьфіналу Кербер, Контавейт та Бадоса.

Єдиною представницею України на турнірі в Індіан-Веллс залишається Надія Кіченок. Сьогодні, в дуеті з Альоною Остапенко з Латвії наша співвітчизниця обіграла перших сіяних чеську пару Барбора Крейчікова / Катерина Сінякова. Поєдинок, що тривав 1 годину і 41 хвилину, завершився супер-тай-брейком. Рахунок зустрічі 2:6, 6:4, 10:8.

Суперник україно-латиської пари у півфіналі турніру визначається сьогодні в матчі Вероніка Кудерметова (Росія) / Єлена Рибакіна (Казахстан) – Марія Боузкова / Луція Градецка (Чехія).