Надаль у півфіналі. Чим відповість Джокович

В стартовому матчі п'ятого ігрового дня на Підсумковому турнірі ATP зустрілись австрієць Домінік Тім і росіянин Андрей Рубльов. В турнірному плані ця гра нічого не вирішувала для обох тенісистів. Тім достроково вийшов до півфіналу, а російський тенісист програвши дві стартові зустрічі, втратив будь-які шанси на вихід із групи.

Гра виправдала очікування. Домінік Тім не надто опирався у першому сеті, програвши його за 26 хвилин — 2-6. Трішки більше боротьби було у другому сеті. Рахунок 7-5 на користь росіянина і він пакує валізи. Пігулку Рубльову підсолодив чек на $306 тисяч і 200 очок в рейтингу ATP.

У другому матчі дня іспанець Рафаель Надаль зустрічався з грецьким тенісистом Стефаносом Ціціпасом. Це була сьома очна дуель двох спортсменів. Попереду був Надаль — 5-1. Єдиної поразки  іспанець зазнав на рідному “Мастерсі” в Мадриді у 2019 році. Щоправда цього року тенісисти між собою ще не грали.

В першому сеті йшла рівна боротьба. Суперники намагались не ризикувати — на кону була путівка до півфіналу. Але за рахунку 4:4 Ціціпас програв свою подачу і Рафа довів сет до логічного завершення — 6-4 на користь іспанця.

Драматично розвивались події у 10 геймі другого сету. Майже подібна ситуація трапилась в матчі Рафаеля Надаля проти Домініка Тіма. Іспанський тенісист на своїй подачі програвав 15-40. Здавалось, що Рафа витягне цей гейм, але прикра подвійна помилка і Ціціпас зрівнює рахунок.На третій сет грека вже не вистачило. Рафаель Надаль повів на старті 3-0, зробивши два брейки на подачі суперника і впевнено довів матч до перемоги — 6-4, 4-6, 6-2.

Результати Підсумкового турніру ATP. Пари.

Коолхоф В./Мектіч Н. - Кубот Л./Мело М. 4-6, 7-6(2), 8-10.

Рем Р./Солсбері Дж. - Кравіц К./Міс А. 7-6(5), 6-7(4), 10-4.