Микита Білозерцев виборов друге місце на Tennis Europe Junior Masters. Катерина Байндль зупиняється а крок від титулу.

Катерина Байндль зупиняється а крок від титулу

У неділю в Каталонії завершився жіночий хардовий турнір з призовим фондом 100 тисяч доларів. У вирішальному матчі на корт вийшли українка Катерина Байндль (№173 WTA) та італійка Ясміне Паоліні (№78 WTA).

Це було друге очне протистояння спортсменок. На жаль цього разу українська тенісистка поступилась своїй опонентці - 4:6, 4:6.

Попри поразку у фіналі Байндль зробила суттєвий стрибок у рейтингу WTA. Станом на 31 жовтня українка на 138-й позиції.

Феєричний фініш сезону від Оже Альяссіма

30 жовтня у Базелі завершився хардовий турнір серії ATP 500. У фінальному матчі канадієць Фелікс Оже Альяссім (№9 ATP) впевнено здолав данця Хольгера Руне (№25 ATP) - 6:3, 7:5. довівши свою безпрограшну серію до 13 матчів.

Титул у Швейцарії став третім поспіль для канадського тенісиста. Нагадаємо, два тижні тому Оже Альяссім тріумфував у Флоренції, а сім днів тому додав до свого активу титул в Антверпені. Всього на рахунку канадійця чотири перемоги на турнірах під егідою ATP.

Завдяки вдалому фінішу у поточному сезоні Оже Альяссім має всі шанси потрапити на Підсумковий турнір ATP. Станом на сьогоднішній день тенісист країни кленового листа посідає шосту сходинку у загальному заліку маючи 3645 очок. Канадієць веде заочну боротьбу з ерефійцем Андреєм Рубльовим (3450), американцем Тейлором Фріцем (2920) та поляком Хубертом Хуркачем (2870) за два вакантних місця.

Микита Білозерцев виборов друге місце на Tennis Europe Junior Masters серед 14-річних

З 26 по 28 жовтня у Монте-Карло відбувся підсумковий турнір для тенісистів віком до 14 років Tennis Europe Junior Masters U14. Змагання проходило на кортах Міського клубу Монте-Карло. Саме на цій локації проводиться турнір серії Мастерс.

Серед учасників український юніор Микита Білозерцев. Наш тенісист був посіяний під другим номером.

Українець пробився до фіналу почергово перемігши Крістофера Тіса (Німеччина) - 6:3, 6:3 та Матея Тодорана (Румунія) - 6:3, 6:2.

На жаль у вирішальному матчі Білозерцев поступився Дієго Дедурі-Паломеро з Німеччини - 0:6, 2:6.

Українці на кортах світу:

Challenger. Бергамо. Хард (indoor). Кваліфікація. Півфінали. Ілля Марченко (№435 ATP)- Мате Валькус (№271 ATP) - 6:2, 6:3. Валентен Роє (№341 ATP) - Віталій Сачко (№284 ATP) - 6:1, 3:6, 6:2. Маріус Копіл (№338 ATP) - Олексій Крутих (№247 ATP) - 6:4, 6:2.