МАРТА КОСТЮК ЗУПИНЯЄТЬСЯ ЗА КРОК ВІД ТИТУЛУ НА ТУРНІРІ У САН-ДІЄГО

ІЛЛЯ МАРЧЕНКО ДОЛАЄ СТАРТОВИЙ РАУНД КВАЛІФІКАЦІЇ НА ТУРНІРІ У ЛУГАНО

У понеділок в Швейцарії візьме старт хардовий турнір серії Challenger 4° CITTÀ DI LUGANO. Призовий фонд змагання складає €74,825.

У списку учасників челенджера український тенісист Ілля Марченко (№226 ATP). Наш співвітчизник розпочав виступи із стадії кваліфікації. У півфіналі Ілля змагався з господарем кортів Янніком Штайнеггером (№925 ATP). Їх трисетовий поєдинок тривав 1 годину і 54 хвилини та завершився на користь Марченка - 6:2, 3:6, 6:2.

У вирішальному матчі за місце в основі українець зіграє проти турка Джема Ілкеля (№318 ATP).

Українська тенісистка Марта Костюк (№34 WTA) не змогла завоювати титул на хардовому турнірі WTA 500 у Сан-Дієго. У вирішальному матчі українка попри виграш першого сету не змогла розвинути успіх поступившись британці Кеті Бултер (№49 WTA) - 7:5, 2:6, 2:6.

Поєдинок тривав 2 години і 13 хвилин.

Це була перша очна дуель тенісисток на корті.

Для Марти це був другий фінал на турнірах під егідою WTA. Нагадаємо, у 2023 році українка виборола трофей у Остіні.

Попри поразку у фіналі Марта піднялась на 32-у сходинку у рейтингу WTA.

А ось для переможниці, британської тенісистки Кеті Бултер, тріумф у Сан-Дієго став другим у кар'єрі. Минулоріч 27-річна представниця Туманного Альбіону виграла змагання у Ноттінгемі.