Марта Костюк впевнено долає стартовий раунд на турнірі в Гранбі.

Марта Костюк впевнено долає стартовий раунд на турнірі в Гранбі

У канадському містечку Гранбі розпочався хардовий турнір серії WTA. Після поразки Надії Кіченок у фіналі кваліфікації Україну у змаганні представляє Марта Костюк (№72 WTA).

У першому раунді українка вийшла на корт проти Тамари Зіданшек (№82 WTA) з Словенії. Попри легко виграний перший сет 6:1 у другій партії Марта наразилася на шалений опір суперниці. Словенська тенісистка вела в рахунку 4:1. До честі Марти, українка швидко відігралася та довела матч до перемоги. Фінальний рахунок - 6:1, 7:5.

Це була друга дуель в очному протистоянні тенісисток. Як і півтора роки тому в Абу-Дабі Костюк не залишила суперниці жодних шансів.

Далі за сіткою на Марту очікує Марина Стакушич (№630 WTA) з Канади.

Українські тенісистки завершують виступи на турнірі в Клівленді

21 серпня у Клівленді стартував тенісний турнір серії WTA 250. Серед учасниць змагання Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська. І якщо суперниця Ангеліни стала відома після завершення всіх матчів кваліфікації, то Даяна вийшла на корт ще у неділю. У першому раунді українка змагалася з Алізе Корне з Франції. Через дощову погоду матч було перервано після першого сету. Однак навіть за допомогою паузи Даяна не змогла чинити гідний опір своїй суперниці.

Підсумковий рахунок зустрічі - 6:2, 6:1 на користь Корне.

Загалом це була шоста поспіль поразка Ястремської впродовж останніх двох місяців.

Тож в ніч на вівторок всі сподівання українських вболівальників були пов'язані з Ангеліною Калініною. Її суперницею стала Лаура Зігемунд з Німеччини.

На жаль українка несподівано поступилась у напруженому трисетовому поєдинку - 2:6, 6:4, 2:6.

Загалом в останні місяці Калініна демонструє теніс не найкращого ґатунку. З 10 зіграних матчів в активі українки тільки три перемоги.

Українці на кортах світу:

Нотабурі. Хард. 1/16 фіналу. Джейсон Юнг (Тайвань) - Ілля Марченко - 6:7(1), 2:6.

Прага. Грунт. 1/16 фіналу. Віталій Сачко - Муркель Алехандро Делльєн Веласко (Болівія) - 6:2, 6:1.