Марта Костюк впевнено долаe кваліфікацію тенісного турніра в Римі. Молода іспанська зірка здобуваe титул в Мадриді

Марта Костюк впевнено долає кваліфікацію тенісного турніра в Римі

В понеділок у Римі стартував жіночий тенісний турнір серії WTA 1000 Internazionali BNL d’Italia. Призовий фонд змагання складає $2,527,250.

Серед учасниць Ангеліна Калініна та Марта Костюк. Останній для того щоб зіграти в основній сітці довелось подолати два раунди кваліфікації. У першому матчі Марта перемогла італійку Федеріку Ді Сарру - 7:6(4), 4:0 (відмова). Вчора, у фіналі кваліфікації, суперницею української тенісистки стала іспанка Крістіна Букса (№131 WTA). Напружений поєдинок тривав майже дві години та завершився на користь нашої співвітчизниці - 6:1, 5:7, 6:3.

Відповідно до жеребкування свій стартовий поєдинок у першому раунді основної сітки Костюк проведе проти данійки Клари Таусон.

Молода іспанська зірка здобуває титул в Мадриді

У Мадриді завершився чоловічий турнір серії «Мастерс». У вирішальному двобої за титул зійшлися 19-річний Карлос Алькарас Гарфія та діючий чемпіон Mutua Madrid Open Александр Звєрєв. Це було третє очне протистояння спортсменів. У попередніх німецький тенісист здобув дві впевнені перемоги не програвши жодного сета.

Цього разу молода іспанська зірка здобув впевнену перемогу над своїм опонентом - 6:3, 6:1. Поєдинок тривав 1 годину і 4 хвилини.

Для Карлоса Алькараса Гарфії титул у Мадриді став другим на турнірах серії «Мастерс». Цього року він тріумфував на турнірі в Маямі.

В оновленому рейтингу ATP іспанець посідає 6-е місце.

Українці на кортах світу:

• Олексій Крутих з перемоги розпочав виступ у кваліфікації турніра серії ATP Challenger в Гайльбронні. У півфіналі українець здолав румунського тенісиста Влада Віктора Корню – 6:7(5), 6:1, 6:4.
  • На тенісному турнірі серії ATP Challenger в Шимкенті український тенісист Ерік Ваншельбойм успішно подолав перший раунд кваліфікації. В неділю наш співвітчизник переграв росіянина Богдана Боброва – 6:3, 5:7, 6:2. Водночас ще один представник України Владислав Манафов (№1034 ATP) програв болгарину Александру Лазарову (№409 ATP) - 3:6, 0:6.