Марта Костюк вийшла до третього кола Australian Open. Еліна Світоліна долає друге коло Australian Open.

Марта Костюк вийшла до третього кола Australian Open

Сьогодні, вранці, на кортах Мельбурн Парк розпочались поєдинки другого кола Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Свій черговий матч в рамках турніру провела Марта Костюк. Її суперницею була 35-ракетка світу іспанка Сара Соррібес Тормо.

Перший сет для нашої спортсменки почався вкрай невдало. Костюк програла дві стартові подачі. До честі Марти, вона швидко пристосувалась до манери гри суперниці і зрівняла рахунок. Соррібес Тормо мала шанс виграти перший сет ведучи на своїй подачі 5:4. Однак Костюк у черговий раз зрівняла рахунок. Доля партії вирішилась на тай-брейку. У вирішальний момент українська тенісистка зіграла впевненіше, реалізувавши з третьої спроби сетбол.

У другому сеті, за рахунку 3:2 на користь іспанки, Костюк виграла поспіль чотири гейми, а з ними і матч. Підсумковий рахунок - 7:6(5), 6:3 на користь української тенісистки.

Після цього поєдинку рахунок особистих зустрічей став 2-1 на користь Марти.

У третьому колі на Костюк очікує важке випробування. Наша спортсменка поміряється силами з ще однією предствницею Іспанії Паулою Бадосою (№6 WTA). Остання напередодні Australian Open здобула титул на турнірі в Сіднеї.

Станом на сьогоднішній день суперниці мають в своєму активі особисту зустріч. У 2019 році тенісистки зіграли між собою у фіналі кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії. Матч закінчився на користь Бадоси - 7:6(6), 6:3.

Еліна Світоліна долає друге коло Australian Open

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула другу перемогу на кортах Мельбурн Парк. Українська тенісистка здолала француженку Армоні Тан (№107 WTA). Суперниця Еліни у третьому сеті травмувала ногу і не змогла дограти матч - 6:3, 5:7, 5:1 (відмова).

Попри потужний початок матчу і виграну першу партію у другому сеті йшла рівна боротьба. З рахунку 2:2 суперниці почергову обмінювались брейками. У десятому геймі Світоліна змарнувала відмінний шанс завершити поєдинок. Ведучи в рахунку 5:4, на своїй подачі, українка не реалізувала матчбол. Армоні Тан вдалось відігратись. Надалі французька тенісистка не тільки втримала 11 гейм але й виграла другий сет. Тож доля матчу вирішувалась у третій партії, де гра Армоні Тан розладналась.

Наступною суперницею Світоліною стала Вікторія Азаренка (№25 WTA). Варто зазначити, що рахунок особистих зустрічей 4-0 на користь білоруської тенісистки.